mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Goodyear Dunlop PrecurePro

Goodyear Dunlop PrecurePro

Goodyear Dunlop wprowadza PrecurePro – rozwinięcie programu bieżnikowania na zimno opon do pojazdów użytkowych, obejmujący wszystkie elementy procesu bieżnikowania ogumienia na zimno. Dzięki temu oferuje on wsparcie zarówno partnerom firmy w zakresie bieżnikowania, jak i flotom, korzystającym z oferty Goodyear Dunlop.

Goodyear Dunlop PrecurePro
Program PrecurePro to pełny, profesjonalny pakiet wsparcia dla partnerów Goodyear Dunlop, którzy zajmują się bieżnikowaniem opon. Obejmuje on narzędzia marketingowe, doradztwo techniczne, assistance oraz rekomendacje co do sprzętu oraz pakiet szkoleń. Eksperci Goodyear Dunlop oferują partnerom specjalistyczną wiedzę i porady w zakresie procesów, wyposażenia, kryteriów jakości i najnowszych technologii w dziedzinie pojazdów ciężarowych.
Pełny zestaw bieżników oraz akcesoriów do bieżnikowania na zimno opracowały te same zespoły, które projektują nowe opony Goodyear Dunlop do pojazdów użytkowych. Gwarantuje to jedynie minimalne różnice jakości pomiędzy oponami nowymi a bieżnikowanymi.

Korzyści dla flot
Bieżnikowanie na zimno jest ważnym elementem czteroetapowego procesu podnoszenia żywotności opony (cztery kolejne „życia” opony: opona nowa, pogłębianie, bieżnikowanie i ponowne pogłębianie). Dlatego program PrecurePro to dla użytkowników możliwość obniżenia kosztów eksploatacji ogumienia oraz wydłużenia żywotności opony, co przekłada się przede wszystkim na wymierne korzyści finansowe dla flot oraz pomaga chronić środowisko naturalne. Nowy program umożliwia optymalizację inwestycji w opony, jest częścią kompletnej oferty produktów i usług Goodyear Dunlop.

Rozbudowana sieć certyfikowanych partnerów
Goodyear Dunlop posiada szeroką sieć certyfikowanych partnerów w procesie bieżnikowania. Sieć obejmuje całą Europę, gwarantując dostępność produktów na poziomie lokalnym. Partnerzy są starannie wybierani, aby wysokiej jakości bieżniki i akcesoria PrecurePro były obsługiwane przez najlepszych profesjonalistów na rynku, zachowując najwyższy standard usług. Partnerzy PrecurePro mają dostęp do szerokiej oferty najnowocześniejszych bieżników do bieżnikowania na zimno, które spełniają zróżnicowane oczekiwania klientów flot komercyjnych. W skład oferty wchodzą wzory wykorzystywane w najnowszych oponach Goodyear Dunlop do pojazdów użytkowych.

Program PrecurePro uzupełnia ofertę opon nowych i bieżnikowanych na gorąco. Goodyear Dunlop oferuje teraz profesjonalne rozwiązania obejmujące praktycznie wszystkie zastosowania w pojazdach użytkowych, dzięki czemu operatorzy tych pojazdów mogą maksymalnie wydłużać żywotność bieżnika i zmniejszać koszt na kilometr, równocześnie dbając o środowisko naturalne.

Oferta Goodyear Dunlop Europe obejmuje ponad 400 różnych typów opon do pojazdów użytkowych, autobusów i autokarów w ponad 55 rozmiarach. Wielu wiodących w świecie producentów pojazdów użytkowych montuje opony Goodyear jako wyposażenie oryginalne. Są wśród nich: DAF, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Scania i Volvo. Goodyear jest także dostawcą opon dla wszystkich największych producentów naczep. Dzięki ofercie Fleet First, w skład której wchodzą usługi TruckForce, ServiceLine24h, pomoc drogowa, system internetowego zarządzania FleetOnlineSolutions oraz technologia Goodyear Retread, Goodyear może zaproponować najszerszy w branży zakres usług dedykowanych.

Podobne wiadomości:

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando