mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Gran Turismo Polonia 2015 już za nami

Gran Turismo Polonia 2015 już za nami

Jedenasta edycja Gran Turismo Polonia za nami. Przyszedł czas na podsumowanie. Na torze Poznań zameldowało się ponad 150 kierowców, którzy przez kilka dni sprawdzali swoje supersamochody. Co ciekawe, ponad 40 luksusowych aut należało do Polaków.

Gran Turismo Polonia 2015 już za nami

Uczestnicy bawili się głównie na Torze Poznań oraz w hotelu Andersia, który tradycyjnie stał się kwaterą główną imprezy. Na terenie moto-festiwalu obecnych było ponad 170 supersamochodów wartych w sumie ponad 30 mln euro. Podziwiać je można było na torze oraz w namiocie Expo.W trzech namiotach Gran Turismo Expo obecnych było 35 wystawców, wśród których znalazły się marki takie jak Ferrari, Aston Martin, Lamborghini, Michelin, Porsche, Mercedes, Bugatti i wiele innych. Odwiedzający najchętniej kierowali swoje kroki do stoiska Ferrari, gdzie zobaczyć można było między innymi najnowszy model włoskiego producenta czyli 488 GTB.

 

Organizatorzy szacują, że imprezę odwiedziło ponad 20 tysięcy osób. ażdy mógł podziwiać samochody podczas jazd pokazowych, a także wziąć udział w pikniku. Zainteresowaniem cieszyła się strefa dla dzieci, gdzie najmłodsi mogli spędzić radosne popołudnie w towarzystwie animatorów. Wielką atrakcją były przejażdżki luksusowymi autami, które można było wykupić lub wygrać w konkursach. Do zabawy przyłączyła się także policja. Dzięki uprzejmości funkcjonariuszy na torze można było obejrzeć z bliska policyjną flotę.

 

Tematy w artykule: Gran Turismo Polonia

Podobne wiadomości:

Gran Tourismo Polonia już niebawem!

Gran Tourismo Polonia już niebawem!

Samochody luksusowe 2012-06-22

Gran Turismo Polonia 2011 na mecie

Gran Turismo Polonia 2011 na mecie

Aktualności 2011-07-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.