mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Grand Voyager z płonącymi drzwiami

Grand Voyager z płonącymi drzwiami

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie o możliwych problemach z przesuwnymi drzwiami elektrycznymi w modelu Chrysler Grand Voyager.

Grand Voyager z płonącymi drzwiami
Fiat Auto Poland, oficjalny importer samochodów marki Chrysler na polski rynek, poinformował, że w niektórych egzemplarzach modelu Grand Voyager RT z roku 2008 i 2009 wyposażonych w funkcję elektrycznych drzwi przesuwnych może dojść do przetarcia wiązki elektrycznej przesuwnych drzwi prawych i/lub lewych. W konsekwencji może to doprowadzić do przegrzania zamka i powstania ognia wewnątrz drzwi przesuwnych.

Na rynku polskim kampanią naprawczą z tego powodu objętych jest 375 samochodów Chrysler Grand Voyager RT wyprodukowanych w USA.

Przedsiębiorca poinformował UOKiK, że powiadomił wszystkich swoich autoryzowanych dealerów oraz serwisy Chrysler, Jeep i Dodge, natomiast autoryzowani partnerzy indywidualnymi listami informują konsumentów o problemie i zapraszają na bezpłatne naprawy.

Podobne wiadomości:

Renault ZOE - akcja serwisowa

Renault ZOE - akcja serwisowa

Aktualności 2016-03-25

Chrysler Pacifica - nowa generacja na targach w Detroit

Chrysler Pacifica - nowa generacja na targach...

Premiery 2016-01-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda zdobywa mistrzostwo świata w WRC2!
Skoda zdobywa mistrzostwo świata w WRC2!
„Latający Finowie" jeżdżący w barwach Skody, czyli Esapekka Lappi i Janne Ferm zostali Rajdowymi Mistrzami Świata. Po zajęciu najwyższych lokat w Rajdzie Australii zwyciężyli w klasyfikacjach generalnych kierowców i pilotów w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA WRC 2. Dla obydwu to największe osiągnięcia w ich karierach,