mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Gwarancja na milion kilometrów

Gwarancja na milion kilometrów

Od połowy maja Toyota Motor Poland wprowadziła dla modelu Toyota Corolla hatchback (3- i 5-drzwiowa) nową bezpłatną gwarancję wydłużoną do miliona kilometrów lub 4 lat.

Do tej pory na Toyotę Corollę obowiązywała 3-letnia gwarancja, nie więcej jednak niż 100 tys. kilometrów. Nowy pakiet gwarancyjny nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych opłat. Nie jest to wydłużenie poprzedniej gwarancji na żądanie klienta, lecz standardowy okres ochronny, jaki obowiązuje wszystkich dealerów Toyoty. Nowa gwarancja będzie obowiązywać również poza granicami kraju (tam, gdzie jest honorowana klasyczna ochrona producenta). Jak na razie pozostałe modele nie zostaną objęte tą nową, rozszerzoną gwarancją.

Zobacz galerię zdjęć modelu Toyota Corolla
 
Z ochrony producenta zostaną wyłączone niektóre elementy przy przebiegu powyżej 100.000 km. Będą to m.in. amortyzatory, sprzęgła, kolektor dochodowy i wylotowy, układ wydechowy oraz katalizator.

Czytaj także:
Bezawaryjne Japończyki (2006-05-18)

Zobacz więcej o modelu Toyota Corolla

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota Corolla
Toyota Corolla
Cena podstawowa już od: 69 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Toyota Corolla Wszystko o Toyota
Tematy w artykule: Toyota Toyota Corolla

Podobne wiadomości:

Bezawaryjne Japończyki

Bezawaryjne Japończyki

Aktualności 2006-05-18

Komentuj:

~Leszek 2006-06-04

to jest chyba "chwyt marketingowy" czy jakoś tak!!!

~SLon 2006-06-01

Ciekawe, jaki będzie katalog wyłączeń z tej gwarancji. A ponadto - to tylko chwyt reklamowy. W cztery lata wyjeździć 1 mln kilometrów? Niewielką osobówką? To będzie dziennie (4x365=1460 dni) 685 kilometrów. Ilu takich bohaterów się znajdzie w Europie? Można spokojnie dać tę gwarancję, bo szansa, że ktoś skorzysta jest żadna. Ale chwyt reklamowy - prima! Gratulacje!

~Pawel 2006-05-20

Chyba chodzi o kolektor dolotowy !!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.