mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Gwiazda survivalu ambasadorem Land Rovera

Gwiazda survivalu ambasadorem Land Rovera

Tego człowieka zna każdy młody i starszy kto choć raz chciał wskrzesić na działce ogień bez użycia zapałek czy zapalniczki. Ten były żołnierz sił specjalnych znany jest z telewizyjnego programu "Sztuka Przetrwania".

Gwiazda survivalu ambasadorem Land Rovera
Juz pewnie wiecie o kim mowa. Tak, nowym ambasadorem marki Land Rover jest Bear Grylls. Brytyjczyk będzie wspierał promocję nowego modelu Discovery Sport, który zostanie zaprezentowany 3 września oraz stworzy specjalny film, w której zapewne weźmie udział nowy Land Rover.

Bear Grylls, a właściwie Edward Michael Grylls to już żywa legenda surviwalu. W 1998 roku zdobył szczyt Mount Everest. Mało? Brytyjczyk to były żołnierz sił specjalnych S.A.S. oraz dowódcą wyprawy z Antarktydy do Arktyki.

"Korzystałem z samochodów Land Rovera przez całe moje życie, w czasie mojej kariery wojskowej oraz na niezliczonych wyprawach i podczas filmowania od pustyni, przez dżunglę aż do najwyższych gór. Zawsze dostarczał solidną niezawodność i pewność, że nigdy nie zawiedzie w trudnych warunkach.Land Rover to przygoda, a przygoda zawsze była w moim DNA. W najtrudniejszych wyzwaniach Land Rover zawsze będzie pojazdem, który wybiorę. Dlatego jestem dumny, że mogę związać się z taką marką."
skomentował Bear Grylls.

Grylls dołącza do rodziny ambasadorów, w której już są takie sławy Sir Ranulph Fiennes i Ben Saunders.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Land Rover Discovery
Land Rover Discovery
Cena podstawowa już od: 149 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Land Rover Defender - żegnamy legendę

Land Rover Defender - żegnamy legendę

Aktualności 2016-02-02

Land Rover Defender powróci?

Land Rover Defender powróci?

Aktualności 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ubezpieczenie OC przypisane do kierowcy zamiast samochodu - PiS proponuje zmiany
Ubezpieczenie OC przypisane do kierowcy zamiast samochodu - PiS proponuje zmiany
Posłowie PiS mają pomysł na rewolucję w ubezpieczeniach OC. Chcą żeby w przyszłości polisa nie była przypisana do samochodu, ale do kierowcy. Dzięki temu utrata zniżek będzie dotyczyć tylko pojazdu, którym kierowca spowodował, a nie wszystkich posiadanych przez niego aut.