mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Gwiazdy motoryzacji na Bemowie

Gwiazdy motoryzacji na Bemowie

W dniach 21-22.08.2010 w Warszawie, na terenie Autodromu Automobilklubu Polski na Bemowie odbędzie się II Zlot Gwiaździsty Miłośników Zabytkowej Motoryzacji.

Gwiazdy motoryzacji na Bemowie

Zlot Gwiaździsty jest to doroczna impreza, mająca na celu integrację posiadaczy zabytkowych samochodów i motocykli, na co dzień skupionych w klubach i stowarzyszeniach poświęconych danej marce, modelowi lub krajowi ich pochodzenia. Opisując historię wybranych modeli zaprezentujemy perły motoryzacji podkreślając osiągnięcia klubów, w szeregach których mają honor się znajdować. Na imprezę zostaną zaproszeni wszyscy posiadacze zabytkowych pojazdów zarówno z kraju jak i z zagranicy. Zlot ten będzie nie tylko spotkaniem towarzyskim kolekcjonerów. Uczestnicy jak i publiczność, będą brać udział w zabawach sportowych, konkursach oraz innych atrakcjach przewidzianych przez organizatorów.

Tegoroczny zlot jest drugim z kolei, ale pierwszym w nowej formule, zgodnie z którą każdego roku uczestnicy będą mogli poznać motoryzację z wybranego kraju. Sierpniowa impreza jest dedykowana kulturze włoskiej przy współudziale klubu Forza Italia.

Będzie można podziwiać wyjątkową kolekcję zarówno zabytkowych jak i unikatowych pojazdów pochodzących ze słonecznej Italii. W trakcie pikniku nie zabraknie atrakcji dla zwiedzających, ciekawych wystawców, stoisk kulinarnych.

II Zlot Gwiaździsty to impreza 2 dniowa w trakcie której przewidziano wiele atrakcji.


Podobne wiadomości:

Dolnośląskie Gran Turismo Alfa Romeo

auto motor i sport 0000-00-00

Ponad 6000 osób na toruńskim zlocie Citroenów 2CV

Ponad 6000 osób na toruńskim zlocie Citroenów...

Aktualności 2015-08-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.