mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > HRT: F111 niebawem na torze

HRT: F111 niebawem na torze

Zespół Hispania Racing Team przedstawił pierwsze wizualizacje nowego bolidu F111. W tym tygodniu samochód ma przejść testy zderzeniowe pod rygorem FIA.

HRT: F111 niebawem na torze
Na opublikowanych zdjęciach HRT przedstawiło nowe malowanie bolidu, a także detale tylnego skrzydła. Za projekt oklejenia odpowiedzialny był Daniel Simon, projektant z USA. HRT F111 to samochód w całości skonstruowany przez hiszpański team. Poprzedni model zbudowała Dallara. "Jesteśmy dumni z tego auta" - powiedział prezydent zespołu Jose Ramon Carabante. "To jednak dopiero projekt wyjściowy, planujemy wiele uaktualnień do tego bolidu w trakcie sezonu" - dodał Hiszpan.

Również szef zespołu Colin Kolles uważa, że nowe auto to widoczny i ważny krok w rozwoju zespołu. "Przed naszym drugim sezonem startów w Formule 1 uczyniliśmy duże kroki. Nasze auto potwierdza motywację i związek zespołu z Formułą 1" - mówi Kolles.

HRT cierpi jednak nadal na brak strategicznych sponsorów. Na bocznych sekcjach nadal znajdują się duże połacie wolnego miejsca z napisem: "tutaj może znajdować się państwa logo firmy". Na nadwoziu widać już sponsorów Naraina Karthikeyana - koncern motoryzacyjny TATA.
Tematy w artykule: bolid F1 Hispania Racing

Podobne wiadomości:

Znikają żółte bolidy Renault F1 Team

auto motor i sport 0000-00-00

"Jaś Fasola" sprzedał swojego McLarena F1

Samochody luksusowe 2015-06-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.