mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Haering Polska realizuje plany

Haering Polska realizuje plany

Firma Haering, niemiecki producent metalowych komponentów dla przemysłu samochodowego, zakończył rozbudowę hal produkcyjnych i transfer nowoczesnych maszyn z zagranicy o wartości prawie 20 mln euro. Dzisiaj firma zatrudnia około 670 osób. Liczba ta ma wzrosnąć w czasie kilku lat do 1000 osób. Docelowo inwestycje mają zamknąć się kwotą przeszło 120 mln euro.

Haering Polska realizuje plany

Haering Polska rozpoczął działalność produkcyjną w Piotrkowie Trybunalskim w styczniu 2002 roku. W nowo wybudowanym zakładzie rozpoczęto produkcję precyzyjnych części metalowych dla przemysłu samochodowego. Specjalnością firmy są części do układów wtryskowych silników benzynowych oraz diesli, podzespoły do układów hamulcowych oraz do skrzyń biegów. Do grona klientów Haeringa zaliczają się tacy potentaci jak Bosch czy Conti-Teves. Detale powstające w Piotrkowie montowane są praktycznie we wszystkich czołowych markach samochodów (m.in. Mercedes, BMW, Audi, VW, Volvo).

Przeczytaj także:

Haering inwestuje 120 mln euro (2006-09-29)


 


Podobne wiadomości:

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Obwodnica Bełchatowa ruszyła!

Polskie drogi 2016-12-23

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

„Tak dla S14” - powstało stowarzyszenie

Polskie drogi 2017-05-09

Komentuj:

~obserwator 2007-05-26

ale prezes nienawidzi polaków. kompleks nad-człowieka?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie
Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie
Japoński producent przygotowuje się do salonu motoryzacyjnego w Genewie. Na halach wystawowych pojawi się odświeżona Mazda 6. Znamy już listę zmian w tym modelu.