mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hella potrójnie wyróżniona

Hella potrójnie wyróżniona

Firma Hella, producent komponentów z zakresu techniki oświetleniowej i elektronicznej dla przemysłu samochodowego, została uhonorowana trzema wyróżnieniami.

Największy producent samochodowy na świecie, koncern General Motors, przyznał firmie Hella tytuł "Supplier of the Year 2005" (Dostawca roku). Docenione zostało profesjonalne działanie firmy w zakresie jakości, obsługi, technologii i kosztów. General Motors nagrodził łącznie za 2005 rok 85 dostawców.
 
Po raz drugi z rzędu Ford przyznał Helli nagrodę "World Excellence Award" (Nagroda za światową doskonałość). Za rok 2005 Hella Electronics Corp. z Flory w Illinois otrzymała srebrną statuetkę za znakomite osiągnięcia w dziedzinach kosztów, jakości i logistyki. Ford przyznał łącznie 32 srebrne nagrody, 13 złotych i dalszych 15 wyróżnień.
 
Ponadto Hella otrzymała nagrodę TechAward 2006 od amerykańskiego pisma fachowego Automotive Engineering International za oparty na technice podczerwieni system widzenia w ciemnościach ADILIS. Nagrodę wręczono podczas światowego kongresu SAE w kwietniu w Detroit. Najważniejszymi kryteriami wyboru były: potencjał innowacyjny, użyteczność dla klientów, prosta obsługa, design i koszty.
 
Czytaj także:

ILS - Inteligent Light System (2006-04-26)

 
MAP-sensory (2006-04-06)

 
Hella Polska firmą roku (2005-12-12)

 

Tematy w artykule: Hella

Podobne wiadomości:

Nowa wycieraczka od Helli

Nowa wycieraczka od Helli

Technika 2010-10-01

Auta niebawem same poinformują o uszkodzeniach karoserii

Auta niebawem same poinformują o...

Technika 2015-02-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?