mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hiszpanie w Polmo Kalisz

Hiszpanie w Polmo Kalisz

Hiszpańska grupa TEKNIA MANUFACTURING, jeden z wiodących producentów komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego nabył w ostatnich tygodniach większość udziałów w POLMO KALISZ.

POLMO KALISZ przekształcone w TEKNIA KALISZ jest wieloletnim dostawcą elementów tłoczonych,  rurowych oraz takich specjalistycznych wyrobów jak zespoły pedałowe, tłumiki do urządzeń grzewczych. Odbiorcami komponentów są m.in. Fiat Auto Poland, GM Manufacturing Poland, Faurecia, Magyar Suzuki,Webasto. Zakład w 2004 r. uzyskał certyfikat ISO/TS 16949:1999.

Polityka inwestowania w istniejące firmy w Europie Środkowej jest częścią nowej strategii koncernu TEKNIA MANUFACTURING. Inwestor rozważa dalszą ekspansje na rynki Europy Środkowo-Wschodniej.

Hiszpanskie inwestycje w Polsce:

Ficomirrors Polska - ekspansja Dywizji Lusterek (2006-02-08)

Antolin - nowy inwestor w WSSE (2005-05-20)

Gestamp od września we Wrześni (2004-05-18)

 


Podobne wiadomości:

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

Polskie drogi 2016-05-10

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Komentuj:

~operator 2017-12-19

J.K to największy wykształcony cymbał w całej Wielkopolsce i jego przydupas T.L W Tekni zero pojęcia o robocie-))))

~były pracownik 2012-02-27

Zatrudniają przez firmę pośrednictwa na umowy śmieciowe,kilka pln/godz,bez prawa do urlopu płatnego i zwolnienia chorobowego.Takie czasy..........

~robol 2009-12-03

jak się nieznasz tonic nie mów

~Robol-2 2009-11-12

W Tekni Kalisz podwyzki dostaja ludzie, którzy nadskakuja kierownikowi lub włażą mu bez mydełka a fachowcy sa tylko zastraszani. Kierownik i majstrowie daja posłuch swoim szpiclom, którzy sami ich w ciula robia żeby własną dupę obronić a pogrążyć innych. Pytam - czy tak ma wyglądać przyszłość zakładu?.

~robak 2009-04-15

jak ktoś niezna się na robocie to sobie zastępce bierze z calsonika to dopiero jest kosmita jak ktoś nie pracował nigdy fizycznie to co wie o pracy fizycznej on potrafi tylko dupe papierem podetrzeć tylko tak jak w książce napisali a kase bierze się ogromną a robotnik musi ryć na wielkich inżynierów

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.