mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Honda CR-Z od lutego 2010 w salonach

Honda CR-Z od lutego 2010 w salonach

Póki co na razie jednak tylko w Japonii. Dwudrzwiowy model Hondy ma nie tylko zawładnąć sercami klientów lubujących się w autach o nadwoziu Coupe, ale także uzupełnić gamę hybrydowych modeli marki.

Honda CR-Z od lutego 2010 w salonach
Hybrydowa, a zarazem sportowa Honda CR-Z w Japonii sprzedawana będzie od początku lutego 2010 roku. Taką informację przekazał opinii publicznej sam szef Hondy, Takanobu Ito. Zaprezentowany w 2007 roku w Tokio koncept przebył dość długą drogę do ostatecznego wprowadzenia wersji seryjnej auta. Póki co niewiadomo jak mocno różnić się będzie wyglądem egzemplarz drogowy od pomysłu studyjnego. Mamy jednak nadzieję, że różnic będzie niewiele.


Choć to japońscy klienci będą mogli pierwsi sprawdzić zalety hybrydowego CR-Z, to Europa może spać mimo wszystko spokojnie. Auto trafi do sprzedaży również na Stary Kontynent. Na razie nie wiadomo tylko kiedy. Decyzję w tej sprawie poznamy pod koniec 2009 roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Honda CR-Z Wszystko o Honda
Tematy w artykule: Honda Honda CR-Z

Podobne wiadomości:

Honda WR-V debiutuje w Brazylii

Honda WR-V debiutuje w Brazylii

Aktualności 2016-11-09

Honda WR-V - nadchodzi nowy crossover

Honda WR-V - nadchodzi nowy crossover

Aktualności 2016-10-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport