mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Honda Croostour concept premierą w NY

Honda Croostour concept premierą w NY

Na targach w Nowym Yorku Honda zapowiedziała, że zaprezentuje koncepcyjny model Hondy Crosstour na rok 2013. Auto ma bazować na przeprojektowanym Accordzie.

Honda Croostour concept premierą w NY
Jak  na razie Honda nie przedstawiła oficjalnego zdjęcia, jednak japończycy zapowiadają, że w NY możemy spodziewać się wersji przedprodukcyjnej. Design tego modelu ma być ewolucją tego co zobaczyliśmy w koncepcyjnym Accordzie Coupe. O ile Accord Coupe może, i w zasadzie powinien się podobać to z Croostour wcale tak być nie musi patrząc na poprzednią generację tego modelu. Ten model to niepotrzebne udziwnianie gamy modelowej.

Crosstour nie pojawi się na rynku europejskim i może to i dobrze. Auto będzie sprzedawane na rynku amerykańskim, gdzie tamtejsi klienci mają specyficzne wymagania i często można im zarzucić brak gustu. Honda nie potwierdza jak na razie żadnych szczegółów dotyczących modelu Crosstour, ale można sie spodziewać, że pod maską znajdą się silniki 2.4 litra o mocy 181 KM i 3.5 litrowy V6 generujący moc 310 KM.

Targi w Nowym Yorku rozpoczynają się 6 kwietnia.

Podobne wiadomości:

Honda pracuje nad hybrydą

Honda pracuje nad hybrydą

Technika 2017-01-12

Honda WR-V debiutuje w Brazylii

Honda WR-V debiutuje w Brazylii

Aktualności 2016-11-09

Komentuj:

~sdf 2012-03-21

Co za rzetelność dziennikarska. Autorze, może się podpiszesz pod swoim artykułem? Wtedy będziesz mógł oficjalnie puknąć w czoło, jeśli się okaże, że auto będzie hitem sprzedaży? PS. Kilka lat temu był taki model, który był brzydki, sprzeczny z wizerunkiem marki i w ogóle do bani. Producent miał wg niektórych dziennikarzyn wnet trafić na bruk. Pech, że klientów nikt o tym nie poinformował i wręcz rzucili się do zakupów. Tym autem było porsche cayenne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.
Odgadnij model Odgadnij model