mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Honda Croostour concept premierą w NY

Honda Croostour concept premierą w NY

Na targach w Nowym Yorku Honda zapowiedziała, że zaprezentuje koncepcyjny model Hondy Crosstour na rok 2013. Auto ma bazować na przeprojektowanym Accordzie.

Honda Croostour concept premierą w NY
Jak  na razie Honda nie przedstawiła oficjalnego zdjęcia, jednak japończycy zapowiadają, że w NY możemy spodziewać się wersji przedprodukcyjnej. Design tego modelu ma być ewolucją tego co zobaczyliśmy w koncepcyjnym Accordzie Coupe. O ile Accord Coupe może, i w zasadzie powinien się podobać to z Croostour wcale tak być nie musi patrząc na poprzednią generację tego modelu. Ten model to niepotrzebne udziwnianie gamy modelowej.

Crosstour nie pojawi się na rynku europejskim i może to i dobrze. Auto będzie sprzedawane na rynku amerykańskim, gdzie tamtejsi klienci mają specyficzne wymagania i często można im zarzucić brak gustu. Honda nie potwierdza jak na razie żadnych szczegółów dotyczących modelu Crosstour, ale można sie spodziewać, że pod maską znajdą się silniki 2.4 litra o mocy 181 KM i 3.5 litrowy V6 generujący moc 310 KM.

Targi w Nowym Yorku rozpoczynają się 6 kwietnia.

Podobne wiadomości:

Honda Civic Type R – rekordzista już w produkcji

Honda Civic Type R – rekordzista już w...

Aktualności 2017-06-10

Honda Civic Sedan – droższa niż hatchback

Honda Civic Sedan – droższa niż hatchback

Aktualności 2017-05-01

Polski importer Hondy opublikował cenniki modelu Civic w wersji sedan. Japońska firma położyła duży nacisk na wyposażenie związane z bezpieczeństwem, dlatego ceny popularnego kompakta są dość wysokie.

Komentuj:

~sdf 2012-03-21

Co za rzetelność dziennikarska. Autorze, może się podpiszesz pod swoim artykułem? Wtedy będziesz mógł oficjalnie puknąć w czoło, jeśli się okaże, że auto będzie hitem sprzedaży? PS. Kilka lat temu był taki model, który był brzydki, sprzeczny z wizerunkiem marki i w ogóle do bani. Producent miał wg niektórych dziennikarzyn wnet trafić na bruk. Pech, że klientów nikt o tym nie poinformował i wręcz rzucili się do zakupów. Tym autem było porsche cayenne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Droga S1 – nie ma chętnych na budowę odcinka
Już niebawem katowicki oddział GDDKiA ogłosi ponowny przetarg na budowę drugiej jezdni drogi ekspresowej trasy S1 do lotniska Katowice. Pierwszy przetarg trwał dwa lata i został kilka dni temu unieważniony.