mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Honda wydrukowała w książkach Sex-telefon

Honda wydrukowała w książkach Sex-telefon

Wpadka czy zamierzone działanie? Honda w ponad 1,2 mln książkach serwisowych przeznaczonych do modeli sprzedawanych w Stanach Zjednoczonych darmowo wydrukowała numer Sex-telefonu.

Honda wydrukowała w książkach Sex-telefon

W książkach serwisowych modeli Hondy i bliźniaczej marki Acury oraz motocyklach japońskiej marki miał zostać wydrukowany darmowy numer telefonu, specjalnego serwisu pomocy drogowej, który uruchomiła Honda w Stanach Zjednoczonych.

Tym czasem w wyniku błędu drukarni zamiast numeru rozpoczynającego się od cyfr „888” widnieje numer oferujący usługi młodej damy z tytułem „live one-on-one talk with a hot fantasy girl”. Koszt połączenia tych usług wyceniony jest na 99 centów za minutę.

Po wykryciu błędu Honda natychmiast poinformowała odpowiednie instytucje ruchu drogowego jednak nie zdecydowała się wycofać trefnych książek serwisowych z obiegu. Japoński producent wysłał jedynie do właścicieli samochodów oraz salonów dealerskich kartkę pocztową z właściwym numerem telefonu.

Komentuj:

~hot-line 2006-08-04

naszym politykom oraz urzednikom tez czesto myla sie numery telefonow, bo co chwila slychac o nowej aferze z 'sekstelefonami' za pieniadze podatnikow...

~erotoman 2006-08-03

ma ktoś ten numer ??

~masterofdisaster 2006-08-03

to jeszcze nic, kiedyś wydrukowaliśmy reklamę w której pomyliliśmy jedną cyfrę w numerze telefonu, pech chciał, że powstał w ten sposób numer do konkurencji tej firmy :) ale był dym :D

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross