mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hot-hatch od Kii

Hot-hatch od Kii

Kia planuje wprowadzenie szybkiej wersji Rio jako elementu budowania nowego, mocnego image'u na europejskim rynku.

Hot-hatch od Kii
Kia ciągle próbuje zmienić punkt widzenia europejskiego klienta i jego spojrzenie na koreańskie samochody. Idzie jej, trzeba przyznać, świetnie i z każdym nowym modelem pokazuje, że stać ją na bardzo dużo - wystarczy wymienić nowe Sportage oraz Sorento. - Jakość i design są dużo lepsze, niż image marki to pokazuje - mówi szef marketingu Kii, Benny Oeyen. - Można to poprawić za pomocą coraz to lepszych i ciekawszych samochodów. Pomocny byłby albo hot-hatch, albo kabrio, albo coupe.

Szybkie Rio jest najbardziej prawodpodobną opcją z powodu bardzo dużej popularności samochodów tego segmentu w Europie, a szczególnie w Wielkiej Brytanii.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Kia Rio
Kia Rio
Cena podstawowa już od: 47 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia

Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia

Aktualności 2018-02-09

Kia Picanto X-Line już dostępna

Kia Picanto X-Line już dostępna

Aktualności 2018-02-01

Komentuj:

~aso 2011-03-16

Lili niema co się martwić i nie ma co podpowiadać, proszę napisać do Pana Szyszko Dyrektora Zarządzającego KMP aby rozważył Pani propozycję, może zmieni zdanie . A samochodzik prezentowany na fotografii wizualnie ładny i na pewno będzie miał 7 lat gwarancji. A odnośnie tych 7 lat gwarancji, Kia nie podawała prawdy a Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów skierował tą sprawę do sądu. Jestem ciekawy jak to się zakończy. Przyjemnych i owocnych zakupów.

~Lili 2011-03-15

Przypuszczam, że Pan Szyszko Dyrektor Zarządzający KMP, ładny nowy model KIA RIO w hatchbacku do PL nie przywiezie. Bo po co kolejny hatchback w salonie. Panu Dyrektorowi podpowiem, że osobiście rozważyła bym zakup nowej KIA RIO w wersjii sedan lub coupe - do miasta. Mały, ładny sedan lub coupe narysowany przez pana Schreyera - nadwornego projektanta , nie podetnie sprzedaży w PL innych modeli producenta. Jak dotąd w Sieci nie widziałam wersji sedan lub coupe tego modelu. Dokonania pana Schreyera dają podstawę do niecierpliwego oczekiwania. Zapowiedź KMC o braku planów sprzedaży w Eurolandzie wersji sedan modelu RIO powinna skutkować częstszym czytaniem w Sieci opinii i oczekiwań przyszłych nabywców aut KMC w PL i Eurolandzie. Lub częstszym poddawaniu się okresowym badaniom lekarskim pracowników przez osoby z Centrali KMC w Korei. O gustach kupujących w PL świadczy duża sprzedaż modelu Skoda Oktavia - wyglądająca jak sedan właśnie choć jest liftbackiem. Model KIA FORTE - coupe , a w domyśle auto trójbryłowe jak sedan właśnie - sprzedawany w USA i Kanadzie i nie sprzedawany w Eurolandzie powinien być w stałych wnioskach o zmianę w strategii KMC na Europę w dziedzinie małych trójbryłowców (sedan,coupe) . Sugerowany na Euroland hot-hatch to będzie porażka KMC w Europie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.