mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hummer Pickup

Hummer Pickup

Ostatnimi czasy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że legendarna już marka Hummer zostanie poszerzona o kolejny model, tym razem o nadwoziu pickup, bazowanym na płycie podłogowej modelu H3 z domieszką studium koncepcyjnego H3 SUT.

Hummer Pickup

Z informacji, które obiegły ostatnimi czasy świat wynika, że te przypuszczenia się sprawdziły. Dodatkowo okazało się, że plany produkcji takiego modelu są już w jak najbardziej zaawansowanym stadium. Właśnie kilka dni temu podczas testów w Ameryce przyłapany został samochód, który o dziwo zamaskowany był tylko od strony tylnej połowy. Z przodu samochód nie zmienił się i nadal przypomina normalną wersję SUV. Na pierwszy rzut oka widać już, że auto jest dłuższe niż jego poprzednia wersja z otwartą przestrzenią bagażową. Można więc wnioskować, że poszerzony został rozstaw osi.

W prototypie samochodu H3 SUT zaraz za tylnymi drzwiami znajdowała się tylna oś, przez co nadkola wcinały się w profil drzwi. W nowej wersji koła są przesunięte dużo bardziej w tył, dzięki czemu drzwi samochodu zachowują prosty wygląd. Zwiększony rozstaw osi odbił się bardzo pozytywnie na wielkości tzw. paki. Przestrzeń ta będzie teraz posiadać dużo bardziej użyteczną powierzchnię, co na pewno przyciągnie potencjalnych klientów. Spoglądając jeszcze na tylną część samochodu warto zauważyć, że spod kamuflażu widać było, że w modelu zamontowane zaprojektowane na nowo reflektory.
 
O ostatecznym wyglądzie nowego samochodu, a także detalach technicznych przekonamy się na pewno w przeciągu kilku następnych miesięcy. 

Czytaj także:

Czas na nowe Hummery (2006-09-28)

Europejskie targi limuzyn (2006-06-07)

Koniec Hummera H1 (2006-05-15)

 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Hummer H3 Wszystko o Hummer
Tematy w artykule: Hummer Hummer H3

Podobne wiadomości:

Hummer już chiński!

Hummer już chiński!

Aktualności 2009-10-12

Dakar: Obrońca tytułu w Hummerze

Dakar: Obrońca tytułu w Hummerze

Aktualności 2011-12-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!