mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hybrydowe Porsche 911 przyłapane

Hybrydowe Porsche 911 przyłapane

Przed szpiegami car-parazii nie umknie żaden samochód. Nawet nowa wersja Porsche 911, która być może zwiastuje nadejście hybrydowej odmiany tego modelu.

Hybrydowe Porsche 911 przyłapane
Po tym jak Porsche Cayenne jako pierwsze z gamy niemieckiego producenta otrzymało silnik wysokoprężny, kolejne "wyskoki" marki w stosowaniu źródeł napędu innych niż tylko benzyna, nie powinno nikogo dziwić. Szpiegom portalu worldcarfans.com udało się zrobić zdjęcie Porsche 911, na masce którego zainstalowane zostały urządzenia znajdujące się pod wysokim napęciem - co sugeruje naklejka. Prawdopodobnie Porsche robi pierwsze testy napędu hybrydowego, który ma się pojawić we wstopnianym modelu Cayenne, ale także w pachnącej jeszcze nowością czterodrzwiowej limuzynie Panamera.

Porsche nie jest jednak jedynym producentem sportowych samochodów, który zdecydował się zlecić swoim inżynierom zadanie wyprodukowania skutecznego napędu hybrydowego. Duma Włoch, Ferrari również pracuje nad takim rozwiązaniem dla swoich modeli.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Porsche 911
Porsche 911
Cena podstawowa już od: 488 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: cabrio-2dr. coupe-2dr.

Podobne wiadomości:

Porsche 911 Carrera T – budżetowe „R”

Porsche 911 Carrera T – budżetowe „R”

Aktualności 2017-10-23

Hybrydowy koncept Aurisa

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~zen 2009-07-29

lubię diesle i kocham automaty, bo jestem dusigroszem i leniwcem :) Ale to porsche to już lekkie przegięcie. nie wiem może jestem za stary (model '75) ale dla mnie sportowy duch to pojemność powyżej 3 litrów, benzyna, nie koniecznie turbo; ale hybryda????! ja wiem, że lexus i meraś ale ten pierwszy nie oferuje w sportowym a ten od gwiazdy zrobił w S (bo taka moda). PORSCHE 911 TURBO HYBRYD 1.1 V2 FERRARI H430 1.3 R4 jeszcze tylko w Vejronie brakuje silnika od kosiarki

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek
Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek
Dwanaście firm jest zainteresowanych budową odcinka trasy S3 łączącego Bolków z Kamienną Górą. Najdroższa oferta wynosi ponad 1,7 mld zł, a najtańsza ponad 1 mld zł.