mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hybrydowe taksówki we Wrocławiu i Warszawie

Hybrydowe taksówki we Wrocławiu i Warszawie

We Wrocławiu i Warszawie pojawiły się prawie 70 hybrydowych modeli Auris Hybrid, które będą przewozić pasażerów dla korporacji taksówkowej EcoCar.

Hybrydowe taksówki we Wrocławiu i Warszawie

Warszawski salon Carolina Toyota Wola przekazał pierwszą partię samochodów dla korporacji taksówkowej EcoCar. Jest to firma świadcząca usługi przewozu osób taksówką, wdrażająca najnowsze technologie w zakresie obsługi klientów i zarządzania flotą pojazdów. Dlatego Toyota była brana pod uwagę jako główny dostawca pojazdów z nowoczesnym napędem hybrydowym.

Toyoty Auris Hybrid, które pojawią się w polskich miastach mają zapewnić wysoką wygodę jazdy, a operator skorzysta z niskich kosztów eksploatacji.

"Klienci firmowi coraz częściej sięgają po technologię hybrydową z uwagi na niezwykle oszczędną pracę układu napędowego oraz znacząco niższe koszty obsługi serwisowej. W hybrydowych Toyotach nie ma takich elementów jak tradycyjne sprzęgło, koło dwumasowe, filtr DPF, paski klinowe, rozrusznik i całego szeregu innych elementów, które potencjalnie mogłyby ulec uszkodzeniu bądź zużyciu” - mówi Mirosław Sochacki, Corporate Sales Manager w Toyota Motor Poland.

To nie pierwsza firma w Polsce decydująca się na tak dużą flotę aut hybrydowych. Wcześniej wybrały go takie instytucje jak takie instytucje jak PZU, Orange, Provident czy Panasonic.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota Auris
Toyota Auris
Cena podstawowa już od: 66 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Toyota Supra z „Szybkich i Wściekłych” na...

auto motor i sport 2015-04-22

Ten samochód to nie tylko gwiazda „Szybkich i Wściekłych”, to także pamiątka jaka pozostała po tragicznie zmarłym Paul’u Walkerze. Pomarańczowa Toyota Supra idzie pod młotek. 

Toyota Auris Selection w polskich salonach - ceny

Toyota Auris Selection w polskich salonach -...

Aktualności 2017-05-03

Komentuj:

rysiekt01 2015-05-14

Wielkie mi rzeczy W Krakowie od kilku już lat jeżdżą jako taxi Toyoty Prius w pewnej sieci

~Model 2015-05-14

Przypiepszam czy przypiepszam, Marylko?

~Marylka 2015-05-14

Polska język, trudna język: "We Wrocławiu i Warszawie pojawiły się prawie 70 hybrydowych modeli Auris Hybrid, które będą przewozić pasażerów dla korporacji taksówkowej EcoCar." Coś tu chyba nie pasuje? Dla hejterów osobistych : tak, przyp...szam się do Sz.P. Redaktora. Bo żyje z pisania. Poprawnego.

~Fillo 2015-05-13

O kurde, chyba trzeba zmienić prace w sumie nie pomyślałem żeby zrobić taxi ze swojego Aurisa, spalanie w hybrydzie jest sporo mniejsze co pozwoliłoby mi mieć ceny niższe niż konkurencja no i ten komfort.

~bebzol 2015-05-13

ooo to panowie i panie taksówkarze powinni teraz obniżyć trochę ceny swoich usług, bo na pewno dzięki hybrydowym "taryfom" trochę zaoszczędzą na paliwie :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.