mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hybrydowe taksówki we Wrocławiu i Warszawie

Hybrydowe taksówki we Wrocławiu i Warszawie

We Wrocławiu i Warszawie pojawiły się prawie 70 hybrydowych modeli Auris Hybrid, które będą przewozić pasażerów dla korporacji taksówkowej EcoCar.

Hybrydowe taksówki we Wrocławiu i Warszawie

Warszawski salon Carolina Toyota Wola przekazał pierwszą partię samochodów dla korporacji taksówkowej EcoCar. Jest to firma świadcząca usługi przewozu osób taksówką, wdrażająca najnowsze technologie w zakresie obsługi klientów i zarządzania flotą pojazdów. Dlatego Toyota była brana pod uwagę jako główny dostawca pojazdów z nowoczesnym napędem hybrydowym.

Toyoty Auris Hybrid, które pojawią się w polskich miastach mają zapewnić wysoką wygodę jazdy, a operator skorzysta z niskich kosztów eksploatacji.

"Klienci firmowi coraz częściej sięgają po technologię hybrydową z uwagi na niezwykle oszczędną pracę układu napędowego oraz znacząco niższe koszty obsługi serwisowej. W hybrydowych Toyotach nie ma takich elementów jak tradycyjne sprzęgło, koło dwumasowe, filtr DPF, paski klinowe, rozrusznik i całego szeregu innych elementów, które potencjalnie mogłyby ulec uszkodzeniu bądź zużyciu” - mówi Mirosław Sochacki, Corporate Sales Manager w Toyota Motor Poland.

To nie pierwsza firma w Polsce decydująca się na tak dużą flotę aut hybrydowych. Wcześniej wybrały go takie instytucje jak takie instytucje jak PZU, Orange, Provident czy Panasonic.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota Auris
Toyota Auris
Cena podstawowa już od: 59 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Toyota z rekordem aut hybrydowych w Polsce

Toyota z rekordem aut hybrydowych w Polsce

Aktualności 2017-03-13

Toyota Yaris GRMN - 210 KM w maluchu

Toyota Yaris GRMN - 210 KM w maluchu

Aktualności 2017-02-22

Komentuj:

rysiekt01 2015-05-14

Wielkie mi rzeczy W Krakowie od kilku już lat jeżdżą jako taxi Toyoty Prius w pewnej sieci

~Model 2015-05-14

Przypiepszam czy przypiepszam, Marylko?

~Marylka 2015-05-14

Polska język, trudna język: "We Wrocławiu i Warszawie pojawiły się prawie 70 hybrydowych modeli Auris Hybrid, które będą przewozić pasażerów dla korporacji taksówkowej EcoCar." Coś tu chyba nie pasuje? Dla hejterów osobistych : tak, przyp...szam się do Sz.P. Redaktora. Bo żyje z pisania. Poprawnego.

~Fillo 2015-05-13

O kurde, chyba trzeba zmienić prace w sumie nie pomyślałem żeby zrobić taxi ze swojego Aurisa, spalanie w hybrydzie jest sporo mniejsze co pozwoliłoby mi mieć ceny niższe niż konkurencja no i ten komfort.

~bebzol 2015-05-13

ooo to panowie i panie taksówkarze powinni teraz obniżyć trochę ceny swoich usług, bo na pewno dzięki hybrydowym "taryfom" trochę zaoszczędzą na paliwie :)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche 911 GT2 - nowa generacja tylko z automatem
Porsche 911 GT2 - nowa generacja tylko z automatem
O nowym 911 GT2 mówi się od dawna. Samochód, być może zostanie pokazany jeszcze w tym roku. Znamy kilka szczegółów.