mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai Assistance

Hyundai Assistance

Od początku maja Hyundai do nowo zakupionego pojazdu dołącza dodatkowy pakiet ubezpieczenia drogowego "Hyundai Assistance".

W ramach pakietu "Hyundai Assistance" oferowane są bezpłatne świadczenia usług podzielone na dwa warianty w zależności od zakupionego modelu. Wariant podstawowy oraz rozszerzony różnią się między sobą zakresem dostępnych świadczeń.
 
Wariant podstawowy dotyczy różnorakiej pomocy w razie awarii lub innego unieruchomienia samochodu, spowodowanego np. rozładowaniem akumulatora, uszkodzeniem opony, brakiem paliwa, zgubieniem lub zatrzaśnięciem kluczyków w samochodzie itp. W takim przypadku w pierwszej kolejności nastąpi próba jego usprawnienia (np. dostarczenie paliwa), a następnie jego holowanie do najbliższej autoryzowanej stacji obsługi. W ramach usługi można skorzystać z auta zastępczego, transportu do miejsca docelowego, zakwaterowania, przechowania pojazdu na parkingu, a także dostarczenia samochodu po naprawie pod wskazany adres.
 
Wariant rozszerzony dotyczy głównie opieki medycznej w razie wypadku poza granicami Polski, a także bogaty pakiet informacyjno-organizacyjny.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Hyundai
 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Hyundai rozmawia z Google

Hyundai rozmawia z Google

Technika 2016-08-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.