mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai Assistance

Hyundai Assistance

Od początku maja Hyundai do nowo zakupionego pojazdu dołącza dodatkowy pakiet ubezpieczenia drogowego "Hyundai Assistance".

W ramach pakietu "Hyundai Assistance" oferowane są bezpłatne świadczenia usług podzielone na dwa warianty w zależności od zakupionego modelu. Wariant podstawowy oraz rozszerzony różnią się między sobą zakresem dostępnych świadczeń.
 
Wariant podstawowy dotyczy różnorakiej pomocy w razie awarii lub innego unieruchomienia samochodu, spowodowanego np. rozładowaniem akumulatora, uszkodzeniem opony, brakiem paliwa, zgubieniem lub zatrzaśnięciem kluczyków w samochodzie itp. W takim przypadku w pierwszej kolejności nastąpi próba jego usprawnienia (np. dostarczenie paliwa), a następnie jego holowanie do najbliższej autoryzowanej stacji obsługi. W ramach usługi można skorzystać z auta zastępczego, transportu do miejsca docelowego, zakwaterowania, przechowania pojazdu na parkingu, a także dostarczenia samochodu po naprawie pod wskazany adres.
 
Wariant rozszerzony dotyczy głównie opieki medycznej w razie wypadku poza granicami Polski, a także bogaty pakiet informacyjno-organizacyjny.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Hyundai
 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Nowy Ford Focus zadebiutuje dopiero po imprezie w Genewie, ale na szwajcarskich halach wystawowych nie zabraknie kilku nowości od producenta spod tego znaku. Jedną z nich będzie odświeżony Ford Ka+.