mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai Assistance

Hyundai Assistance

Od początku maja Hyundai do nowo zakupionego pojazdu dołącza dodatkowy pakiet ubezpieczenia drogowego "Hyundai Assistance".

W ramach pakietu "Hyundai Assistance" oferowane są bezpłatne świadczenia usług podzielone na dwa warianty w zależności od zakupionego modelu. Wariant podstawowy oraz rozszerzony różnią się między sobą zakresem dostępnych świadczeń.
 
Wariant podstawowy dotyczy różnorakiej pomocy w razie awarii lub innego unieruchomienia samochodu, spowodowanego np. rozładowaniem akumulatora, uszkodzeniem opony, brakiem paliwa, zgubieniem lub zatrzaśnięciem kluczyków w samochodzie itp. W takim przypadku w pierwszej kolejności nastąpi próba jego usprawnienia (np. dostarczenie paliwa), a następnie jego holowanie do najbliższej autoryzowanej stacji obsługi. W ramach usługi można skorzystać z auta zastępczego, transportu do miejsca docelowego, zakwaterowania, przechowania pojazdu na parkingu, a także dostarczenia samochodu po naprawie pod wskazany adres.
 
Wariant rozszerzony dotyczy głównie opieki medycznej w razie wypadku poza granicami Polski, a także bogaty pakiet informacyjno-organizacyjny.
 
Zobacz więcej o samochodach marki Hyundai
 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N – polski cennik

Hyundai i30 N – polski cennik

Aktualności 2017-11-09

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross