mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai bardziej doceniany w Ameryce Północnej

Hyundai bardziej doceniany w Ameryce Północnej

Pięć modeli Hyundaia zdobyło tytuł „Najlepszej Oferty” (Best Bet) według autorów przewodnika The Car Book 2008. Modele Accent, Elantra, Sonata, Tucson oraz Entourage uznano za spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i osiągów, jakie stawia amerykański odbiorca.

Hyundai bardziej doceniany w Ameryce Północnej
Accent, Elantra, Sonata, Tucson oraz Entourage zostały nagrodzone przez autora przewodnika Jacka Gillisa oraz przedstawicieli CAS (The Center for Auto Safety). Od 28 lat autorzy The Car Book wybierają najlepsze pojazdy w kategorii “Best Bet”, gdzie kryterium stanowi poziom bezpieczeństwa oraz osiągi dostosowane do potrzeb dzisiejszego nabywcy.

W The Car Book wybierane są modele, które przyczyniają się do poprawy jakości oferowanych produktów na całym rynku motoryzacyjnym. Tytuł "Best Bet" przyznaje się najlepszym modelom w danym segmencie. Punkty w rankingu zdobywa się w dziesięciu kategoriach: wyniki testów zderzeniowych, dostępne systemy bezpieczeństwa, zużycie paliwa, zachowanie pojazdu podczas dachowania, koszty naprawy i eksploatacji, oferowana gwarancja, koszty ubezpieczenia oraz zgłaszane usterki, ze szczególnym uwzględnieniem systemów bezpieczeństwa.

O to gdzie tryumfowały modele Hyundaia:

Accent: Małe kompakty
Elantra: Kompakty
Sonata: Klasa średnia
Tucson: Małe SUVy
Entourage: Minivany
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai Sonata - nowe ceny

auto motor i sport 0000-00-00

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Komentuj:

~do Kola 2008-04-23

nie tylko w naszym PRLu bylo 0% analfabetów, ale także 0% bezrobocie, wszyscy byli zamozni, szcześliwi, zyli w dostatku i w ogole bylo niczym w raju...

~Kol 2008-04-23

Jeśli zaś chodzi o WYMAGAJĄCY rynek USA to kolega zmac ma rację, ponieważ jak donosi ONZ (zaprzyjaźnione z USA !) w kraju tym - największej demokracji świata (obojętne co to znaczy) ok. 20% !! Amerykanów czyli 60 milionów ludzi - nie potrafi pisać i czytać !!!! Jeśli chodzi o zacofaną RP to O ile pamiętam jeszcze w oplutym PRL na rok 1948-może 50 było 0 % analfabetów.

~Kol 2008-04-23

A o jakiej jakości kolega kimi pisze?

~zmac 2008-04-22

Amerykanie nie są zbyt bystrym narodem. Pewnie myślą, że Korea to takie miasto w Japonii.

~kimi 2008-04-22

Teoria: firmy na dorobku bardziej sie starają. Ale cóż, niedługo Hyundai będzie uznaną marką i jakość pewnie wyrówna w dół do średniej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.

Zalando Zalando