mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai i20 na gaz

Hyundai i20 na gaz

Hyundai i20 będzie kolejnym modelem na naszym rynku, który będzie oferowany z fabryczną instalacją gazową LPG. Co ważne, auto z takim rodzajem napędu nie straci nic ze standardowych warunków gwarancji modeli Hyundaia napędzanych tradycyjnym paliwem.

Hyundai i20 na gaz
Hyundai i20, pierwszy model tej marki z napędem na gaz, dostępny jest wyłącznie w wersji z silnikiem 1,2l w czterech opcjach wyposażeniowych, a cena podstawowej wersji wynosi 44.600 zł. Dla porównania najtańszą wersję i20 z tym samym silnikiem, ale bez zamontowanej instalacji LPG dostaniemy obecnie w cenie 40.900 zł.

Decyzja marki Hyundai o rozbudowaniu swojej oferty podyktowana jest popularnością napędu LPG na polskim rynku (szacuje się, że po naszych drogach jeździ ok. 2,5 mln samochodów z instalacją gazową) oraz wzrastającymi cenami tradycyjnych paliw. Takie rozwiązanie pozwala także na uatrakcyjnienie oferty kierowanej do klientów flotowych oraz szkół jazdy. W Hyundaiu i20 montowana jest instalacja firmy BRC Sequent 24.11 z dotryskiem benzyny.

Istotnym elementem oferty jest utrzymanie programu 5-letniej potrójnej gwarancji, w której skład wchodzi 5-letnia, pełna gwarancja bez limitu kilometrów, 5 lat assistance oraz 5 lat kontroli technicznej.

- Cieszymy się, że nasza oferta poszerzyła się o model i20 z alternatywnym napędem. Wprowadzenie instalacji gazowej, szczególnie w tak trudnym okresie dla rynku motoryzacyjnego jest dowodem na czujność naszej marki i chęć wyjścia na przeciw oczekiwaniom potencjalnych Klientów – powiedział Marcin Okrój, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Hyundai i20
Hyundai i20
Cena podstawowa już od: 46 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Citroën C4, Hyundai i30, Mitsubishi Lancer...

auto motor i sport 0000-00-00

Mały pojedynek w drugim szeregu. To może niektórych zaskoczyć, ale świat kompaktów nie kończy się na Focusie, Golfie i Octavii. Tym razem w teście kompakty z drugiego planu - Hyundai i30, Citroën C4 i Mitsubishi Lancer Sportback z niedużymi silnikami benzynowymi.

Komentuj:

~jerzorek 2012-10-25

Hyundai segmentu B za 40 tysięcy? To jakieś towarzyskie nieporozumienie. Niech nawet nie śmią narzekać, jak sprzedaż będzie kuleć!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.