mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai i30 na sportowo

Hyundai i30 na sportowo

Hyundai i30 nie musi być już nudnym stylistycznie autem. Koreański producent przygotował bowiem gratkę dla swoich klientów - specjalny pakiet Sports Pack, dzięki któremu i30 nabierze bardziej dynamicznego charakteru.

Hyundai i30 na sportowo
Proponowany zestaw wewnętrznych oraz zewnętrznych elementów stylistycznych stworzony został dla i30 w wersji hatchback, uzupełniając europejski image najbardziej popularnego auta Hyundaia.
Sports Pack jest dostępny z wersjami wyposażeniowymi Comfort, Style i Premium oraz ze wszystkimi jednostkami silnikowymi i może być także montowany w wyprodukowanych już samochodach.

Muskularny, zintegrowany z grillem, wlotami powietrza oraz lampami przeciwmgielnymi przedni zderzak zmienia wygląd i30, którego silnym dopełnieniem są rzeźbione krawędzie boczne, specjalna nakładka na tylny zderzak oraz dwie rury wydechowe. Sportowy charakter znajduje swoje odzwierciedlenie także wewnątrz samochodu, gdzie wyraziste motywy aluminiowego wykończenia zastosowano przy zegarach, gałce zmiany biegów oraz pedałach.

Na polskim rynku pakiet Sports Pack dla i30 kosztować będzie dodatkowe 3 tys. zł.

W przeciwieństwie do ogólnej sytuacji ekonomicznej tegoroczna sprzedaż i30 wykazuje stałą tendencję wzrostową. Od stycznia do czerwca, w Europie sprzedano 43.000 egzemplarzy tego modelu, co stanowi 15% wzrost w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Od 2007 roku do europejskich Klientów trafiło już 130.000 sztuk i30.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Hyundai i30
Hyundai i30
Cena podstawowa już od: 67 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai i30 Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai Hyundai i30

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N – polski cennik

Hyundai i30 N – polski cennik

Aktualności 2017-11-09

Hyundai Santa Fe - wszędobylskie zmiany

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~macio5 2009-10-24

ten pakiet powinien być w cenie jako facelifting

~hujdaj 2009-10-22

straszna nędza ten pakiet

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.