mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai i FIFA dalej razem

Hyundai i FIFA dalej razem

Hyundai podjął decyzję o przedłużeniu umowy sponsorskiej z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA) obejmującej Mistrzostwa 2018 i 2022 FIFA World Cup.

Hyundai i FIFA dalej razem
W oparciu o pozytywne doświadczenia sponsoringu trzech ostatnich Mistrzostw Świata FIFA, Hyundai postanowił przedłużyć umowę o partnerstwie na cztery lata przed terminem wygaśnięcia kontraktu, podkreślając tym samym wzajemne zaufanie oraz wyrażając łączącą obie organizacje wspólną wizję biznesową.

Przedłużenie partnerstwa o kolejne 8 lat do 2022 roku umożliwi firmie uzyskanie praw do sponsorowania wszystkich rozgrywek FIFA, prowadzenia ekskluzywnych działań marketingowych oraz silną obecność w mediach w kontekście najważniejszych wydarzeń piłkarskich.

- Od momentu podjęcia współpracy w 1999 roku, nasze zaangażowanie i wsparcie dla FIFA okazało się bezkonkurencyjne - powiedział Chung Mong-Koo, prezes i CEO Hyundai Motor Group. - Współpraca z FIFA umożliwia nam promocję marki na najwyższym, światowym poziomie i pozwala na wzmocnienie wartości biznesowych oraz długookresowej wizji korporacji.

Hyundai dostarczał już flotę samochodów podczas mistrzostw w 2002, 2006 i 2010 roku. Jako oficjalny partner motoryzacyjny FIFA, Hyundai ma zapewnić także efektywny i sprawnie funkcjonujący transport, poprzez dostarczenie pełnej gamy modeli na potrzeby trzech kolejnych edycji piłkarskich Mistrzostw Świata w 2014, 2018 i 2022.

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic