mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai i FIFA dalej razem

Hyundai i FIFA dalej razem

Hyundai podjął decyzję o przedłużeniu umowy sponsorskiej z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA) obejmującej Mistrzostwa 2018 i 2022 FIFA World Cup.

Hyundai i FIFA dalej razem
W oparciu o pozytywne doświadczenia sponsoringu trzech ostatnich Mistrzostw Świata FIFA, Hyundai postanowił przedłużyć umowę o partnerstwie na cztery lata przed terminem wygaśnięcia kontraktu, podkreślając tym samym wzajemne zaufanie oraz wyrażając łączącą obie organizacje wspólną wizję biznesową.

Przedłużenie partnerstwa o kolejne 8 lat do 2022 roku umożliwi firmie uzyskanie praw do sponsorowania wszystkich rozgrywek FIFA, prowadzenia ekskluzywnych działań marketingowych oraz silną obecność w mediach w kontekście najważniejszych wydarzeń piłkarskich.

- Od momentu podjęcia współpracy w 1999 roku, nasze zaangażowanie i wsparcie dla FIFA okazało się bezkonkurencyjne - powiedział Chung Mong-Koo, prezes i CEO Hyundai Motor Group. - Współpraca z FIFA umożliwia nam promocję marki na najwyższym, światowym poziomie i pozwala na wzmocnienie wartości biznesowych oraz długookresowej wizji korporacji.

Hyundai dostarczał już flotę samochodów podczas mistrzostw w 2002, 2006 i 2010 roku. Jako oficjalny partner motoryzacyjny FIFA, Hyundai ma zapewnić także efektywny i sprawnie funkcjonujący transport, poprzez dostarczenie pełnej gamy modeli na potrzeby trzech kolejnych edycji piłkarskich Mistrzostw Świata w 2014, 2018 i 2022.

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N – polski cennik

Hyundai i30 N – polski cennik

Aktualności 2017-11-09

Hyundai szykuje nową markę

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.