mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai ix35 we Frankfurcie

Hyundai ix35 we Frankfurcie

Podczas zbliżającej się wystawy samochodowej we Frankfurcie Hyundai zaprezentuje nowego przedstawiciela segmentu kompaktowych SUV-ów. Hyundai ix35 będzie następcą modelu Tucson.

Hyundai ix35 we Frankfurcie
Od momentu wprowadzenia na rynek w 2004 r. Hyundai Tucson był obecny w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się samochodów tej klasy w Europie i osiągnął najwyższą sprzedaż roczną w 2005 r. - 63.000 sztuk (20% udział w rynku).

Hyundai ix35 (na rynku amerykańskim pozostanie nazwa Tucson) ma umocnić pozycję Hyundaia w segmencie SUV-ów na Starym Kontynencie. Będzie to pierwszy SUV stworzony w Europie (w europejskim centrum projektowym Hyundaia w niemieckim Russelsheim), który odzwierciedla nowy język projektowania Hyundaia ("fluidic sculpture" – "opływowa rzeźba") i nosi wiele cech odważnej i płynnej stylizacji koncepcyjnego modelu ix-onic, jaki pokazany został podczas tegorocznych targów w Genewie.

Podczas targów pokazana zostanie również nowa twarz modelu Santa Fe, który przeszedł szereg technicznych i kosmetycznych zmian.

Oba debiutujące modele pojawią się w salonach sprzedaży w przeciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Hyundai Tucson
Hyundai Tucson
Cena podstawowa już od: 86 490 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

ix35 zamiast Tucsona

auto motor i sport 0000-00-00

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.