mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai ix35 we Frankfurcie

Hyundai ix35 we Frankfurcie

Podczas zbliżającej się wystawy samochodowej we Frankfurcie Hyundai zaprezentuje nowego przedstawiciela segmentu kompaktowych SUV-ów. Hyundai ix35 będzie następcą modelu Tucson.

Hyundai ix35 we Frankfurcie
Od momentu wprowadzenia na rynek w 2004 r. Hyundai Tucson był obecny w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się samochodów tej klasy w Europie i osiągnął najwyższą sprzedaż roczną w 2005 r. - 63.000 sztuk (20% udział w rynku).

Hyundai ix35 (na rynku amerykańskim pozostanie nazwa Tucson) ma umocnić pozycję Hyundaia w segmencie SUV-ów na Starym Kontynencie. Będzie to pierwszy SUV stworzony w Europie (w europejskim centrum projektowym Hyundaia w niemieckim Russelsheim), który odzwierciedla nowy język projektowania Hyundaia ("fluidic sculpture" – "opływowa rzeźba") i nosi wiele cech odważnej i płynnej stylizacji koncepcyjnego modelu ix-onic, jaki pokazany został podczas tegorocznych targów w Genewie.

Podczas targów pokazana zostanie również nowa twarz modelu Santa Fe, który przeszedł szereg technicznych i kosmetycznych zmian.

Oba debiutujące modele pojawią się w salonach sprzedaży w przeciągu najbliższych sześciu miesięcy.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Hyundai Tucson
Hyundai Tucson
Cena podstawowa już od: 86 490 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Nowy koncept Hyundaia

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.