mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai myśli o stworzeniu luksusowej marki

Hyundai myśli o stworzeniu luksusowej marki

Jak głoszą najnowsze plotki ze świata motoryzacji Hyundai rozważa stworzenie luksusowej marki-córki, która miałby nosić nazwę Genesis.

Hyundai myśli o stworzeniu luksusowej marki
Modele takie jak Equus, Genesis Sedan oraz Genesis Coupe dostępne byłyby u dilerów Hyundaia pod szyldem "Genesis". Modele otrzymałby również oznaczenie alfanumeryczne. Firma obecnie rozważa czy będzie sprzedawać lub nie samochody premium z logiem Hyundaia.

Jeśli dojdzie do stworzenia nowej luksusowej marki to pierwsze samochody z nowym logo i designem pojawiły by się najwcześniej w 2013. Czy koreański producent ma szansę zwojować segment premium? Oczywiście, gdyż najlepszym przykładem jest Toyota, która stworzyła Lexusa oraz Nissan, który powołał do życia markę Infiniti. Obie japońskie marki premium  dobrze radzą sobie z konkurencją europejską.

Podobne wiadomości:

Europejski Chevrolet Camaro 2SS - Chevrolet...

auto motor i sport 0000-00-00

Legenda ma się dobrze. Nie chodzi o to, żeby był idealny, chodzi o to, żeby miał klimat. Z tak sformułowanej zasady wynika określony porządek świata. Doskonale rozumie to Chevrolet Camaro. Oto jego test.

Hyundai i30 w ostrej odmianie?

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~Daniel 2012-02-23

Stan, wlasnie udowodniles, ze jestes jednym z nich. pozdrawiam :-)

~Stan 2012-02-16

Polaczki jak zawsze najmadrzejsi na swiecie rowniez w tym jak stworzyc luksusowa marke haha. a teraz napijcie sie kakao i idzcie do swoich polonezow :D

~szaman z Burkina Faso 2012-02-15

fakt, z tym że ja bym powiedział, że luksusowe/ luksusowo wyposażone auto może zrobić każdy producent wsadzając do niego odpowiednie technologie i materiały, ale status luksusowej marki wypracowuje się przez lata.

~chychak 2012-02-14

dwie rzeczy Panowie - żeby marka zyskała miano luksusowej musi sobie na to zapracować i nawet więcej niż 20-30 lat, ale żeby auto było luksusowe to kwestia odpowiedniego zaprojektowania, wykonanania i oczywiście kupy kasy na odpowiedniej jakości materiały etc.

~szaman z Burkina Faso 2012-02-14

są tak samo luksusowe. tylko w konserwatywnej europie jest gorzej. do tego dochodzi brak "marki" w przypadku hyundaia. chociaż equus jest podobno niesamowity i porównywalny z mercem S.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.