mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai rozwija sieć salonów

Hyundai rozwija sieć salonów

Nie tylko coraz lepsze wyniki sprzedaży, ale także rozwijająca się sieć salonów sprzedaży marki Hyundai są najlepszym dowodem na umacniającą się pozycję tej koreańskiej marki na polskim rynku.

Hyundai rozwija sieć salonów
Nowe standardy obsługi posprzedażowej, jednolity i nowoczesny wystrój we wszystkich salonach oraz dbałość o satysfakcję klienta to kolejny krok w drodze do osiągnięcia pozycji najlepszej marki azjatyckiej, jaki to cel postawił przed sobą Hyundai.

Firma uruchomiła w tym roku kolejne salony sprzedaży w Siedlcach (Hyundai Darimex), w Warszawie (A-Z Auto) oraz w Radomiu (ITS Michalczewski). Jednocześnie w miejsce mało efektywnych punktów dealerskich wchodzą nowi, silni gracze, jak na przykład nowy salon Korea Motors w Krakowie, otwarty przy współpracy z Polską Grupą Dealerów.

Aktualnie sieć salonów marki Hyundai składa się z 69 punktów, a do końca roku powstanie jeszcze kolejnych 6.

Sieć dealerska, zarówno w aspekcie ilościowym jak i jakościowym stanowi kluczowy element strategii rozwoju marki Hyundai w Polsce. Dzięki gruntownej modernizacji, która objęła już większość punktów sprzedaży, wszystkie salony Hyundai w Polsce spełniać będą nowe standardy do końca 2011 roku.

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.