mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundai z Czech

Hyundai z Czech

Pomimo że oficjalna produkcja ma rozpocząć się w przyszłym roku już teraz szefowie Hyundaia nie wykluczają wcześniejszego startu nowej wartej 1,1 mld Euro fabryki koreańskiej marki w czeskich Nosovicach.

Hyundai z Czech
Produkcja próbna rozpocznie się na przełomie września i października 2008r., a uruchomienie produkcji masowej planowane jest oficjalnie na pierwszy kwartał 2009r. Jeżeli jednak wszystkie niezbędne pozwolenia zostaną uzyskane wcześniej, możliwe jest przyspieszenie tego terminu. Pierwszym modelem produkowanym w Nosovicach będzie Hyundai i30 w 5 drzwiowej wersji hatchback oraz cross wagon.

Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) zatrudnił do tej pory w sumie 1200 pracowników. Obecnie, centrum rekrutacyjne zlokalizowane w Ostrawie przyjmuje obsługę drugiej zmiany. Działania te przeprowadzane są dużo wcześniej, ze względu na złożony i długotrwały proces szkoleniowy, wymagający także kilkutygodniowego pobytu w Hyundai Motor Company w Korei.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

~ekonom 2008-07-17

Sam jestes SPRZEDAWCZYK. Polska powinna byla zaoferowac Hyundaiowi jeszcze wiecej "kasy", dzieki czemu w przyszlosci ta "kasa" wrocila by do naszej gospodarki dzieki inwestycjom Koreanczykow. Jak nie rozumiesz zasad gospodarki rynkowej, to sie nie wypowiadaj na ten temat.

~brud 2008-07-16

zawsze cwaniaki nie wybieraja Polski bo czechy i wegrzy daja im wiecej kasy SPRZEDAWCZYKI

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Abrera czy Teide? Oto nazwy dla nowego Seata
Abrera czy Teide? Oto nazwy dla nowego Seata
Seat ogłosił konkurs na nową nazwę dla największego SUV-a w gamie. Wpłynęło ponad 10 tys. zgłoszeń, a jury wybrało kilka finałowych propozycji, z których zostanie wyłoniona nazwa modelu.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech