mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Hyundaiami na Mistrzostwach Świata

Hyundaiami na Mistrzostwach Świata

Hyundai Motor Company będzie oficjalnym dostawcą floty pojazdów podczas zbliżających się piłkarskich mistrzostw świata, jakie odbędą się w Republice Południowej Afryki.

Hyundaiami na Mistrzostwach Świata
Hyundai dostarczy 609 samochodów osobowych i vanów oraz 32 luksusowe autokary Hyundai Universe Express Noble pozostające do dyspozycji urzędników FIFA, reprezentacji narodowych drużyn piłkarskich, członków komitetu organizacyjnego, sędziów i przedstawicieli mediów. Luksusowe autokary Hyundai Universe Express Noble, przystosowane do lewostronnego ruchu, zostały wyprodukowane specjalnie na potrzeby mistrzostw. Na autokarach reprezantacji narodowych umieszczono flagi oraz dopingujące drużyny do zwycięstwa slogany, wyłonione w globalnym programie "Bądź tam z Hyundaiem".

Oprócz dostarczenia samochodów Hyundai będzie zarządzać 24-godzinnym punktem pomocy technicznej oraz zaangażuje około 80 mechaników, którzy będą w pogotowiu podczas rozgrywek na wszystkich 10 stadionach w 9 lokalizacjach, na wypadek potrzeby wsparcia floty pojazdów. Pracownicy zaangażują się także w akcję "Before Service", dzięki której wszyscy właściciele samochodu marki Hyundai będą mogli dokonać bezpłatnego przeglądu swoich samochodów przez wykwalifikowanych mechaników.

Hyundai już 11 lat współpracuje z FIFA, zapewniając flotę pojazdów podczas wszystkich wydarzeń FIFA. Hyundai jest obecnie jednym ze strategicznych partnerów FIFA - firma rozszerzyła swoją strategiczną umowę sponsorską do 2014 r. o kolejne wydarzenie, jakim będzie 2014 FIFA World Cup w Brazylii.

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N – polski cennik

Hyundai i30 N – polski cennik

Aktualności 2017-11-09

i40 - czterodrzwiowe coupe od Hyundaia

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~Ale będzie obciach 2010-06-22

Ale będzie obciach

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.