mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > III ogólnopolski zlot Kia 4x4

III ogólnopolski zlot Kia 4x4

W dniach 24-26 kwietnia br. odbędzie się trzeci już zlot członków klubu Kia 4x4. Miejscem spotkania miłośników off roadu będzie tym razem Karpacz.

III ogólnopolski zlot Kia 4x4
Firma Kia Motors Polska przygotowała dla swoich gości mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu. Ich założeniem będzie dostarczenie właścicielom i miłośnikom marki niezapomnianych wrażeń. Organizator przewiduje w tym roku obecność ponad 200 członków klubu wraz z rodzinami.

W trakcie zlotu klubowicze będą mieli okazję podziwiać przepiękne górskie widoki oraz sprawdzić swoje umiejętności w terenie. W czasie weekendowego zlotu nie tylko będzie można spędzić czas z rodziną, ale także wymienić doświadczenia z posiadaczami takich samych samochodów. W programie kwietniowego spotkania przewidziano jazdy w terenie, zabawy integracyjne oraz imprezę regionalną. Dodatkową atrakcją przygotowaną dla chętnych uczestników będzie wycieczka na Śnieżkę.

Klub miłośników samochodów Kia z napędem na cztery koła rozpoczął swoją działalność w 2007 roku. Obecnie liczy on już blisko 500 członków. Do klubu mógł i może się zapisać każdy posiadacz Sorento, Sportage'a czy Retony, niezależnie od rocznika auta, jego stanu czy wierności oryginałowi. Każdy członek klubu otrzymuje imienną kartę członkowską, która upoważnia do zniżek na usługi serwisowe w autoryzowanych warsztatach Kia Motors Polska, zniżek na oryginalne części zamienne oraz do udziału w kolejnych zlotach.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Kia
Tematy w artykule: Kia

Podobne wiadomości:

Kia Stinger - najszybszy model w historii

Kia Stinger - najszybszy model w historii

Premiery 2017-01-10

Kia Optima Plug-in Hybrid - polskie ceny

Kia Optima Plug-in Hybrid - polskie ceny

Aktualności 2016-11-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
Kilka dni temu uruchomiono pierwszy wirtualny garaż dla posiadaczy motocykli i samochodów. Serwis iMoto skupia w jednym miejscu wszystkie informacje i usługi związanie z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu, a także zapewnia przydatne porady i rozrywkę fanom motoryzacji w bardzo przystępny sposób.