mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > II Rajd Hyundai FanKlubu Polska

II Rajd Hyundai FanKlubu Polska

W dniach 1 - 3 maja w gorczańskiej miejscowości - Ochotnicy Górnej - spotkali się miłośnicy marki Hyundai. Już po raz drugi klubowicze ci uczestniczyli w Rajdzie Hyundai FanKlubu Polska.

II Rajd Hyundai FanKlubu Polska
Rajd odbywał się w Beskidzie Wyspowym i Sądeckim. Każda z ekip musiała się zmierzyć z wieloma zadaniami przygotowanymi przez organizatorów. Oprócz sfotografowania się w ciekawych zakątkach Beskidu Wyspowego, zawodnicy szukali informacji na temat zabytkowych kościołów, dworków, musieli odwiedzić stadninę koni, sfotografować się na tle 600-letniej lipy, znaleźć w ogrodzie parafialnym w Limanowej Matkę Boską albo synagogę w Nowym Sączu. Oprócz tego musiano sfotografować Hyundaie spotkane na drodze, posiadające tablice rejestracyjne oznaczające poszczególne powiaty, przez które przejeżdżali. Każda grupa miała inny zestaw pytań, co umożliwiło urozmaicenie zawodów. Oczywiście zestawy były na równym poziomie trudności. Samochody miały do pokonania ponad 200 kilometrów w trudnym górzystym terenie, przy niesprzyjającej deszczowej i mglistej pogodzie.

II Rajd Hyundai FanKlubu wygrał "Vesoly" (Adam) z Warszawy, pokonując trasę Hyundaiem Accentem trzeciej generacji, zaraz za nim uplasował się "Roman_d" (Roman) z Rudy Śląskiej w Sonacie IV generacji, a na trzecim stopniu podium znalazł się "stach11" (Stanisław) z Rzeszowa w Coupe drugiej generacji.

Już teraz organizatorzy zapraszają na Ogólnopolski Zlot Hyundai FanKlubu Polska, który odbędzie się na początku września.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai rajd zlot

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N – polski cennik

Hyundai i30 N – polski cennik

Aktualności 2017-11-09

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kia Picanto X-Line już dostępna
Kia Picanto X-Line już dostępna
Najmniejszy model w gamie Kia debiutuje w polskich salonach w zupełnie nowej wersji X-Line. Auto wyposażono w podniesione zawieszenie i "terenowe" dodatki.