mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > II zlot klubu Kia 4x4

II zlot klubu Kia 4x4

W dniach 18-20 kwietnia 2008 odbędzie się drugi już zlot członków klubu Kia 4x4. Tym razem miłośnicy off roadu spotkają się w Giżycku na Mazurach.

II zlot klubu Kia 4x4
W programie imprezy firma Kia Motors Polska przewidziała wiele atrakcji, takich jak pływanie najszybszym pontonem w Polsce wykorzystywanym przez jednostki specjalne, szkolenia strzeleckie, wysokościowe, zajęcia z walki wręcz, jazdę quadami i wiele innych... Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą byli żołnierze i instruktorzy elitarnej jednostki specjalnej GROM.
 
W trakcie zlotu klubowicze będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia samochodu w przygotowanych konkurencjach. W czasie weekendowego zlotu nie tylko będzie można spędzić czas z rodziną, ale także wymienić doświadczenia z posiadaczami takich samych samochodów.
 
Klub miłośników samochodów KIA z napędem na cztery koła rozpoczął swoją działalność w 2007 roku. Do klubu mógł i może się zapisać każdy posiadacz Sorento, Sportage'a czy Retony, niezależnie od rocznika auta, jego stanu czy wierności oryginałowi. Wystarczy wejść na stronę www.kia-4x4.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Każdy członek klubu otrzymuje imienną kartę członkowską, która upoważnia do zniżek na usługi serwisowe w autoryzowanych warsztatach Kia Motors Polska, zniżek na oryginalne części zamienne oraz do udziału w planowanych ogólnopolskich zlotach członków klubu Kia 4x4 oraz posiadaczy samochodów Kia z napędem na cztery koła.  
 
Pierwszy zlot członków klubu KIA odbył się w czerwcu ubiegłego roku w Bieszczadach. Wzięło w nim udział blisko 100 osób i ponad 40 samochodów Sorento i Sportage.
 
Plan II ogólnopolskiego zlotu członków klubu KIA 4x4 oraz posiadaczy samochodów KIA z napędem na cztery koła.
 
18.04 - Przyjazd do Giżycka (do godz. 20.00).
Powitanie gości i wspólna kolacja.
19.04 - Po śniadaniu wyjazd w teren.
Lunch w plenerze.
Powrót do hotelu na kolację.
20.04 - Po śniadaniu zakończenie imprezy i wyjazd z hotelu

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Kia Sportage
Kia Sportage
Cena podstawowa już od: 75 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
Kia Sorento
Kia Sorento
Cena podstawowa już od: 147 500 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Kia Cerato - Zdziwisz się

auto motor i sport 0000-00-00

Nie ma już chyba producenta, który nie obserwowałby z obawą poczynań Kii. Jedno po drugim, Kia prezentuje auta, jakich jeszcze niedawno nikt się nie spodziewał. Kolej na, najważniejsze w Europie, kompakty. W teście Cerato 2.0 CRDi.

Kia Lotos Race 2017 - niebawem start

Kia Lotos Race 2017 - niebawem start

Aktualności 2017-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.