mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > I Konwencja Polskich Dealerów Samochodów

I Konwencja Polskich Dealerów Samochodów

W dniach 6-7 listopada br. odbędzie się organizowana przez Polską Izbę Motoryzacji I Konwencja Polskich Dealerów Samochodowych oraz 5. Międzynarodowe Forum Motoryzacji.

I Konwencja Polskich Dealerów Samochodów
Organizowane od pięciu lat przez Polską Izbę Motoryzacji Międzynarodowe Forum Motoryzacji stało się tradycyjnym miejscem wymiany poglądów i opisywania zachodzących trendów na polskim i europejskim rynku dystrybucji samochodów. Corocznie w Forum uczestniczy około 200 przedstawicieli rynku motoryzacyjnego.
 
Tegoroczne Forum odbędzie się w dniach 6-7 listopada w Centrum Konferencyjnym Airport Gromada w Warszawie pod przewodnim tytułem "Konsolidacja rynku dealerskiego - wiele dróg do jednego celu". Oba dni konferencji będą poświęcone prezentacji i dyskusji na temat dwóch najważniejszych dzisiaj czynników konsolidacyjnych – krajowym i międzynarodowym grupom dealerskim oraz dealerskim grupom zakupowym.
 
W ramach tegorocznego Forum zorganizowana zostanie po raz pierwszy Konwencja Polskich Dealerów Samochodowych. Oprócz Forum w programie konwencji odbędą się liczne spotkania i seminaria, a także wystawa "Wokół rynku dealerskiego" prezentująca bardzo szeroką ofertę firm skierowana do dealerów i serwisów samochodowych.
 
Kolejną imprezą będzie Forum Kooperacji i Inwestycji Dealerskich, na której dealerzy polscy i europejscy, grupy dealerskie, fundusze inwestycyjne, banki i inne instytucje finansowe, zaprezentują swoją ofertę współpracy skierowaną do dealerów, a przeznaczoną na rozwój i finansowanie tego rynku.
 
Swój udział w Konwencji zapowiedzieli również przedstawiciele NAATA – Amerykańskie Stowarzyszenie Niezależnych Sprzedawców Aut. Podczas sesji specjalnej, zatytułowanej "Z Ameryki do Europy – o możliwościach importu nowych aut z USA" przedstawione zostaną koncepcje i możliwości sprowadzania do Polski samochodów z rynku amerykańskiego z pominięciem struktur producentów aut czyli wg zasad handlu równoległego.
 
Przewidzianych jest też kilka dodatkowych imprez towarzyszących m.in.: uroczysta Gala i wręczenie nagrody "Menedżer rynku dealerskiego 2006", seminaria i warsztaty - "Jak wycenić własną stację dealerską", "Akademia dealerska - czyli jak wykształcić własnych następców" oraz "Równoległy rynek handlu samochodami".
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando