mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > I Zlot właścicieli Ssangyongów

I Zlot właścicieli Ssangyongów

W ostatni weekend maja firma SsangYong Poland zorganizowała I Zlot właścicieli i miłośników marki SsangYong. Impreza odbyła się w miejscowości Cedzyna na kielecczyźnie.

I Zlot właścicieli Ssangyongów
Miejscem spotkania uczestników Zlotu był hotel Uroczysko w    miejscowości Cedzyna. Organizatorzy - SsangYong Poland i  Offroadpolski.pl - przygotowali dla swych gości mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu. Ich założeniem było dostarczenie właścicielom i miłośnikom marki SsangYong niezapomnianych wrażeń i podkreślenie walorów terenowych samochodów SsangYong. Organizatorom pomogła doskonała pogoda, duch rywalizacji i wspaniałe nastroje zaproszonych gości.

Uczestnicy Zlotu wzięli udział w kilku konkurencjach, w tym: zjazd z piaskowej skarpy i podjazd na zaliczenie, slalom na czas po piaskowym torze (konkurencje na żwirowni), przejazd po szlakach kielecczyzny przy pomocy roadbook’a (jazda nawigacyjna), przejazd po torze z wodą w otwartym naczyniu, czy jazda techniczna po torze. Na starcie stanęły 22 załogi, które zostały podzielone na cztery drużyny (A, B, C, D). Mimo trudnych warunków wszyscy uczestnicy poradzili sobie z przygotowaną przez organizatorów trasą i w doskonałych nastrojach wrócili do bazy imprezy. Z trudnymi konkurencjami najlepiej poradziła sobie drużyna D, która została niekwestionowanym zwycięzcą Zlotu.

W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do organizatorów, firma SsangYong Poland zdecydowała, że z przyjemnością zorganizuje kolejny Zlot miłośników i właścicieli marki SsangYong na jesieni bieżącego roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ssangyong
Tematy w artykule: Ssangyong

Podobne wiadomości:

SsangYong - świetne wyniki sprzedaży

SsangYong - świetne wyniki sprzedaży

Aktualności 2016-08-12

Odświeżony – SsangYong Rodius

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~R 2008-06-08

Powinni zebrać w jednym miejscu te obrzydliwe samochody i wpuścic kilka walców...."zlot ludzi z brakiem poczucia estetyki" chyba powinno być w tytule :-)

~Artur 2008-06-05

A czy właściciele Dacii też robią sobie zloty?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.