mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > I Zlot właścicieli Ssangyongów

I Zlot właścicieli Ssangyongów

W ostatni weekend maja firma SsangYong Poland zorganizowała I Zlot właścicieli i miłośników marki SsangYong. Impreza odbyła się w miejscowości Cedzyna na kielecczyźnie.

I Zlot właścicieli Ssangyongów
Miejscem spotkania uczestników Zlotu był hotel Uroczysko w    miejscowości Cedzyna. Organizatorzy - SsangYong Poland i  Offroadpolski.pl - przygotowali dla swych gości mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu. Ich założeniem było dostarczenie właścicielom i miłośnikom marki SsangYong niezapomnianych wrażeń i podkreślenie walorów terenowych samochodów SsangYong. Organizatorom pomogła doskonała pogoda, duch rywalizacji i wspaniałe nastroje zaproszonych gości.

Uczestnicy Zlotu wzięli udział w kilku konkurencjach, w tym: zjazd z piaskowej skarpy i podjazd na zaliczenie, slalom na czas po piaskowym torze (konkurencje na żwirowni), przejazd po szlakach kielecczyzny przy pomocy roadbook’a (jazda nawigacyjna), przejazd po torze z wodą w otwartym naczyniu, czy jazda techniczna po torze. Na starcie stanęły 22 załogi, które zostały podzielone na cztery drużyny (A, B, C, D). Mimo trudnych warunków wszyscy uczestnicy poradzili sobie z przygotowaną przez organizatorów trasą i w doskonałych nastrojach wrócili do bazy imprezy. Z trudnymi konkurencjami najlepiej poradziła sobie drużyna D, która została niekwestionowanym zwycięzcą Zlotu.

W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do organizatorów, firma SsangYong Poland zdecydowała, że z przyjemnością zorganizuje kolejny Zlot miłośników i właścicieli marki SsangYong na jesieni bieżącego roku.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ssangyong
Tematy w artykule: Ssangyong

Podobne wiadomości:

Odświeżony – SsangYong Rodius

auto motor i sport 0000-00-00

Nowy SUV Ssangyonga w Genewie

Nowy SUV Ssangyonga w Genewie

Aktualności 2017-02-22

Komentuj:

~R 2008-06-08

Powinni zebrać w jednym miejscu te obrzydliwe samochody i wpuścic kilka walców...."zlot ludzi z brakiem poczucia estetyki" chyba powinno być w tytule :-)

~Artur 2008-06-05

A czy właściciele Dacii też robią sobie zloty?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?