mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Iberia Motor Company - 10 lat w Polsce

Iberia Motor Company - 10 lat w Polsce

Iberia Motor Company

Iberia Motor Company S.A. powstała 29 czerwca 1992 roku. W ciągu minionych 10 lat istnienia firma sprzedała na polskim rynku blisko 75000 samochodów. Najlepiej sprzedającym się modelem w grupie aut jest Seat Cordoba ( 38000 sprzedanych egzemplarzy), na drugim miejscu plasuje się Seat Ibiza, a na trzecim Toledo.

Z okazji dziesięciolecia istnienia 22 czerwca odbył się jubileuszowy, rodzinny piknik. W swojej nowej siedzibie w Piastowie firma gościła ok. 3000 gości z całego świata.

Imprezę prowadzili Zbigniew Eysmont oraz Krzyszof Ibisz. Na wstępie zaprezentowały się Seaty, a zaraz za nimi motocykle Harley-Davidson. Odbyły się liczne występy. Symulatory jazdy samochodem, strzelanie z łuków, kasyno z ruletką i „Black Jackiem”, a dla lubiących wyzwania „Rodeo Bull” i „Bungee Run”. Na zakończenie dnia dla wszystkich obecnych zaśpiewała Natalia Kukulska.

Na pikniku można było się szczegółowo zapoznać ze wszystkimi modelami Seata. Również Seat Sport wystawił swoją Cordobę WRC, a swoją obecnością zaszczycił piknik Krzysztof Hołowczyc.

Komentuj:

~Andrzej 2006-05-11

Nie wiem z czego tu się cieszyć Moja Cordoba po 30000km bierze olej skrzynia biegów zaczęła się rozwalać przed 40000km - a co najważniejsze to w serwisie stwierdzili że już minęło 2 lata i gwarancji nie podlega TO CI MI BUBEL!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.