mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ibiza Ecomotive najbardziej ekologiczna

Ibiza Ecomotive najbardziej ekologiczna

Seat Ibiza, jeszcze nie ta najnowsza generacja, w wersji Ecomotive znalazł się na pierwszym miejscu listy Verkehrs-Club Deutschland 2008/2009 w kategorii "pojazd przyjazny dla środowiska".

Ibiza Ecomotive najbardziej ekologiczna
Wraz z Volkswagenem Polo BlueMotion, Ibiza Ecomotive uzyskała najlepszy wynik w kategorii, w której oceniana jest emisja CO2 na kilometr. Emisja na poziomie 99 g/km uprawnia nabywcę do zwolnienia z podatku rejestracyjnego w Hiszpanii. Silnik 1.4 TDI o mocy 80 KM zastosowany w samochodzie charakteryzuje się szczególnie niskim zużyciem paliwa – średnio 3,8 litra na 100 kilometrów.

Seat oferuje obecnie trzy modele w wersji Ecomotive: Ibizę, Leona i Alhambrę, emitujące CO2 w ilości odpowiednio: 99, 119 i 159 g/km. Także nowa generacja modelu Ibiza, która właśnie wchodzi do sprzedaży, będzie wkrótce dostępna w wersji Ecomotive.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Seat Ibiza
Seat Ibiza
Cena podstawowa już od: 48 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Seat Ibiza Wszystko o Seat
Tematy w artykule: Seat Seat Ibiza

Podobne wiadomości:

Nowy Seat Ibiza nadchodzi

Nowy Seat Ibiza nadchodzi

Aktualności 2017-01-30

Seat Arona - miejski crossover z Hiszpanii

Seat Arona - miejski crossover z Hiszpanii

Aktualności 2017-06-28

Komentuj:

~Askaron 2010-04-17

Mam taką Ibizkę i jak dla mnie ten wynik to jakaś kpina. Wiem że nie jeżdżę super ekonomicznie do tego na krótkich odcinkach i mam założone szersze i większe koła lecz ciężko mi jest zejść ze średnim spalaniem poniżej 5l. W trasie te 4,5 może da rady ale wynik poniżej 4 jest dla mnie abstrakcją.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.