mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ibiza Ecomotive najbardziej ekologiczna

Ibiza Ecomotive najbardziej ekologiczna

Seat Ibiza, jeszcze nie ta najnowsza generacja, w wersji Ecomotive znalazł się na pierwszym miejscu listy Verkehrs-Club Deutschland 2008/2009 w kategorii "pojazd przyjazny dla środowiska".

Ibiza Ecomotive najbardziej ekologiczna
Wraz z Volkswagenem Polo BlueMotion, Ibiza Ecomotive uzyskała najlepszy wynik w kategorii, w której oceniana jest emisja CO2 na kilometr. Emisja na poziomie 99 g/km uprawnia nabywcę do zwolnienia z podatku rejestracyjnego w Hiszpanii. Silnik 1.4 TDI o mocy 80 KM zastosowany w samochodzie charakteryzuje się szczególnie niskim zużyciem paliwa – średnio 3,8 litra na 100 kilometrów.

Seat oferuje obecnie trzy modele w wersji Ecomotive: Ibizę, Leona i Alhambrę, emitujące CO2 w ilości odpowiednio: 99, 119 i 159 g/km. Także nowa generacja modelu Ibiza, która właśnie wchodzi do sprzedaży, będzie wkrótce dostępna w wersji Ecomotive.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Seat Ibiza
Seat Ibiza
Cena podstawowa już od: 48 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Seat Ibiza Wszystko o Seat
Tematy w artykule: Seat Seat Ibiza

Podobne wiadomości:

Cupra - nowa submarka Seata?

Cupra - nowa submarka Seata?

Aktualności 2017-08-11

Seat Ibiza Sport - W rytmie disco

auto motor i sport 0000-00-00

Miliony ludzi na świecie niekoniecznie pasjonuje praca - raczej relaks i rekreacja. A że potrzebny jest im do tego samochód, producenci aut nie mogą lekceważyć takiej klienteli. Dla niej wyszykowano Seata Ibizę Sport w wersji disco.

Komentuj:

~Askaron 2010-04-17

Mam taką Ibizkę i jak dla mnie ten wynik to jakaś kpina. Wiem że nie jeżdżę super ekonomicznie do tego na krótkich odcinkach i mam założone szersze i większe koła lecz ciężko mi jest zejść ze średnim spalaniem poniżej 5l. W trasie te 4,5 może da rady ale wynik poniżej 4 jest dla mnie abstrakcją.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?