mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ibiza ponownie nagrodzona przez What Car?

Ibiza ponownie nagrodzona przez What Car?

W 2005 roku SEAT Ibiza już po raz trzeci z rzędu otrzymał nagrodę w kategorii "Best Supermini of the Year" (najlepszy samochód roku segmentu supermini), przyznawaną co roku przez brytyjskie czasopismo motoryzacyjne What Car?.

Głosy jury złożonego z profesjonalnych kierowców testowych i dziennikarzy magazynu zadecydowały, że 5-drzwiowa Ibiza z silnikiem o pojemności 1,2 litra i mocy 64 KM pokonała licznych rywali i została uznana za najlepsze auto w swoim segmencie. 

Tę samą nagrodę przyznano właśnie temu modelowi w 2003 i 2004 roku, przy czym w 2003 roku auto uzyskało także tytuł "Samochodu roku magazynu What Car?" - czyli najwyższe wyróżnienie przyznawane przez to czasopismo, o które walczą zwycięzcy plebiscytu w poszczególnych 18 kategoriach.
 
Nagrodę z rąk wydawcy Grupy What Car? Steve’a Fowlera odebrał Kevin James, Dyrektor SEAT UK, podczas uroczystej gali zorganizowanej w Londynie.

Fowler, wydawca grupy What Car?, nie szczędził pochwał Ibizie, mówiąc: "Ten model posiada atrakcyjny wizerunek, emanuje entuzjazmem i radością, zapewniając jednocześnie sportowe wrażenia z jazdy. Ibiza wyróżnia się przede wszystkim przestronnym wnętrzem, wysoką jakością materiałów użytych do produkcji auta oraz solidną konstrukcją. Wysokie noty, jakie samochód uzyskał pod każdym z tych względów pozwoliły mu pokonać wszystkich rywali."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross