mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ikona powróci wraz z nowym filmem o Bondzie

Ikona powróci wraz z nowym filmem o Bondzie

Filmów o przygodach agenta jej Królewskiej Mości powstało kilkanaście. W produkcji jest kolejna cześć pt. „Skyfall”. We wszystkich ekranizacjach powieści mogliśmy podziwiać wiele niesamowitych aut, które towarzyszyły Agentowi 007. Jeden z nich powróci w nowej części przygód Bonda.

Ikona powróci wraz z nowym filmem o Bondzie
Nie ma chyba bardziej kultowego auta utożsamianego z Jamesem Bondem niż Aston Martin DB5. Samochód pojawił się jako "służbowe" auto obok agenta jej Królewskiej Mości po raz pierwszy w "Goldfingerze". Następnie auto grało główną rolę w "Operacji Piorun", pierwszej wersji "Casino Royale", "Jutro nie umiera nigdy" oraz w "GoldenEye".

Wśród aut jakie towarzyszyły Bondowi są również Lotus Esprit, BMW Z3 oraz 750 Li i Z8, Aston Martin Vanquish V12, Aston Martin DBS. Każdy ze służbowych aut Bonda zawsze był wyposażony w szereg gadżetów bojowych, które pozwalały mu walczyć ze złem jak i imponować kobietom.

Podobne wiadomości:

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Używany Aston Martin z gwarancją

Używany Aston Martin z gwarancją

Aktualności 2016-11-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?