mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Immo Industry Group zbuduje zakład dla Keipera

Immo Industry Group zbuduje zakład dla Keipera

Firma Keiper należąca do grupy Keiper Recaro zamierza wybudować nowy zakład produkcyjny w naszym kraju. Fabrykę produkującą fotele samochodowe na potrzeby General Motors zbuduje w Skarbimierzu ogólnoeuropejski deweloper Immo Industry Group.

Immo Industry Group zbuduje zakład dla Keipera
Keiper GmbH & Co. KG, z siedzibą w Kaiserslautern w Niemczech, to prowadzący działalność na całym świecie dostawca przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elementów oraz konstrukcji siedzeń do pojazdów oraz w usługach inżynieryjnych. Spółka zatrudnia 6 400 pracowników w 11 krajach.

Firma wchodząca w skład grupy Keiper Recaro, będącej jednym z największych na świecie dostawców foteli dla sektora motoryzacyjnego i lotniczego, rozpoczyna inwestycję w naszym kraju. Nowy zakład powstanie w Skarbimierzu, w południowo-zachodniej Polsce i pozwoli Keiperowi dostosować się do planów rozwojowych jednego z jej klientów, którym jest General Motors. To właśnie głównie na potrzeby GM będzie przeznaczona produkcja z nowego zakładu.

Zakład produkcyjny o powierzchni 16 000 metrów kwadratowych oraz 3 700 metrów kwadratowych powierzchni biurowej zostanie zbudowany na terenie dawnej radzieckiej bazy lotniczej. Roboty budowlane rozpoczęły się na początku tygodnia. W nowym obiekcie Keiper będzie produkował konstrukcje foteli samochodowych oraz fotele do ciężarówek dla General Motors oraz innych producentów samochodów. Zakład będzie gotowy do rozpoczęcia produkcji w ostatnim kwartale bieżącego roku.

Podobne wiadomości:

Koniec remontu autostrady A4

Koniec remontu autostrady A4

Polskie drogi 2016-06-22

Remont na A4 - koniec trzeciego etapu

Remont na A4 - koniec trzeciego etapu

Polskie drogi 2016-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.