mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Immo Industry Group zbuduje zakład dla Keipera

Immo Industry Group zbuduje zakład dla Keipera

Firma Keiper należąca do grupy Keiper Recaro zamierza wybudować nowy zakład produkcyjny w naszym kraju. Fabrykę produkującą fotele samochodowe na potrzeby General Motors zbuduje w Skarbimierzu ogólnoeuropejski deweloper Immo Industry Group.

Immo Industry Group zbuduje zakład dla Keipera
Keiper GmbH & Co. KG, z siedzibą w Kaiserslautern w Niemczech, to prowadzący działalność na całym świecie dostawca przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elementów oraz konstrukcji siedzeń do pojazdów oraz w usługach inżynieryjnych. Spółka zatrudnia 6 400 pracowników w 11 krajach.

Firma wchodząca w skład grupy Keiper Recaro, będącej jednym z największych na świecie dostawców foteli dla sektora motoryzacyjnego i lotniczego, rozpoczyna inwestycję w naszym kraju. Nowy zakład powstanie w Skarbimierzu, w południowo-zachodniej Polsce i pozwoli Keiperowi dostosować się do planów rozwojowych jednego z jej klientów, którym jest General Motors. To właśnie głównie na potrzeby GM będzie przeznaczona produkcja z nowego zakładu.

Zakład produkcyjny o powierzchni 16 000 metrów kwadratowych oraz 3 700 metrów kwadratowych powierzchni biurowej zostanie zbudowany na terenie dawnej radzieckiej bazy lotniczej. Roboty budowlane rozpoczęły się na początku tygodnia. W nowym obiekcie Keiper będzie produkował konstrukcje foteli samochodowych oraz fotele do ciężarówek dla General Motors oraz innych producentów samochodów. Zakład będzie gotowy do rozpoczęcia produkcji w ostatnim kwartale bieżącego roku.

Podobne wiadomości:

Koniec remontu autostrady A4

Koniec remontu autostrady A4

Polskie drogi 2016-06-22

Remont na A4 - koniec trzeciego etapu

Remont na A4 - koniec trzeciego etapu

Polskie drogi 2016-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Amerykański oddział firmy J. D.  Power przygotował kolejny raport dotyczący postrzegania poszczególnych producentów samochodów przez lokalnych nabywców. Wyniki badania przeprowadzonego na terenie USA mocno zaskakują.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic