mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Impreza WRC 2006

Impreza WRC 2006

Rajdowe Subaru anno domini 2006 jest już w trakcie procesu homologacyjnego. Nowa wersja kultowej rajdówki wprowadza nie tylko świeży powiew w zakresie wyglądu.

Impreza WRC 2006

Jednocześnie jest to kolejna atrakcja zbliżającej się frankfurckiej wystawy motoryzacyjnej (17-25.09 dni dla publiczności). Auto zostanie zaprezentowane na jednym stoisku wspólnie z cywilną wersją Subaru Imprezy po faceliftingu oraz Subaru Forester o zmienionym wyglądzie.


NOWOŚĆ - zobacz specjalną stronę marki Subaru

Co prawda musimy jeszcze poczekać na oficjalny komunikat, co do zmian technologicznych wdrożonych w kolejnej specyfikacji samochodu WRC, ale już przed IAA wiadomo, że w samochodzie znaczne zmiany zaszły także pod blachami nadwozia. Inaczej niż dotychczas, kiedy koncerny wystawiały nowe modele kiedy chciały (po trzymaniu homologacji) nowy regulamin FIA nakazuje producentom używanie nowych rocznikowo rajdówek już od pierwszego rajdu sezonu.

Czyli Subaru Impreza WRC 2006 zadebiutuje już podczas otwierającego przyszłoroczny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC, Rajdu Monte Carlo (druga połowa stycznia), a prototyp był, jest i będzie jeszcze do tego czasu poddawany testom. Narazie próby odbywały się na szutrowych drogach Szwecji.


Więcej informacji o Subaru:

Facelifting Forestera: Odmładzanie leśnika

Subaru w Polsce: Letnia oferta Subaru

Impreza po liftingu

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.