mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Impreza marzeń?

Impreza marzeń?

Wygląd najnowszej wersji rajdowej legendy - Subaru Imprezy STi, do tej pory budzi mieszane uczucia. A co można powiedzieć o projekcie tego modelu, przygotowanego przez znanego szwedzkiego designera Larsa Martenssona? Naszym zdaniem Subaru powinno go zatrudnić!

Impreza marzeń?

Martensson zaprezentował zaprojektowany przez siebie koncept, który przedstawia najmocniejszą wersję Subaru Imprezy w iście futurystycznym kształcie. Trzeba przyznać, że mimo dużej odwagi jaką wykazał się Szwed podczas zabierania się za projektowanie takiego klasyka, udało mu się stworzyć naprawdę interesujący samochód.

 

 

 

Niski, szeroki i kipiący agresywnością z każdej perspektywy pojazd, zawiera jednak kilka elementów charakterystycznych z poprzednimi edycjami STi. Przede wszystkim ostre linie karoserii, wlot powietrza na masce czy już symboliczne złote felgi i spojler.

Subaru Impreza WRX STi 2008 - VIDEO-TEST w mojeauto.TV!

 


Podobne wiadomości:

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Subaru Impreza - premiera we Frankfurcie

Aktualności 2017-07-04

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Genewa 2017 - Subaru Crosstrek zapowiedziany

Aktualności 2017-01-24

Komentuj:

~Bartek 2009-06-23

Zupełnie nieudany projekt. Zbyt duże różnice, o wiele, za wiele futurystyczna wizja Subaru przyszłości, już kolejna generacja, która ukazała światło dzienne w bieżącym roku odchodzi od domeny jaka kojarzy się z Rajdowym, niebieskim potworem... Po co ulepszać ideał ? W tym wypadku Face Lifting jest już górną granicą...

~wld 2009-06-05

ladny projekt. zoltki nie umieja robic ladnych aut, no moze poza kilkoma wyjatkami w przeszlosci.

~Artur 2009-06-04

świetny projekt, design to chyba jedyna dziedzina w której subaru pozostaje daleko w tyle za konkurencją, dobrze że chociaż jakością produktów starają się nadrabiać, ale czy to nie za mało? Moim zdaniem powinni zmienić stylistów, kryzys to dobry okres na taką zmianę...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prawo jazdy - szykują się kolejne zmiany?
Prawo jazdy - szykują się kolejne zmiany?
Szykują się spore zmiany w kursach na prawo jazdy. Nowe przepisy przewidują, że kierowca musiałby zdawać egzamin co rok. Takie zmiany na pewno wywołają duży sprzeciw opinii publicznej.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech