mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Inauguracja działalności Volvo Truck Center w Skawinie

Inauguracja działalności Volvo Truck Center w Skawinie

Na początku marca br., firma Volvo Polska O/Samochody Ciężarowe uruchomiła nowy, w pełni zarządzany przez Volvo punkt Volvo Truck Center w Skawinie. Nowy obiekt zastąpił dotychczasowy punkt Volvo Truck Center, zlokalizowany w Krakowie, przy ulicy Rybitwy. Inwestycja Volvo jest odzwierciedleniem konsekwentnie realizowanej przez firmę strategii, ukierunkowanej na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług.

Inauguracja działalności Volvo Truck Center w Skawinie
Volvo Trucks dysponuje jedną z najlepiej rozwiniętych sieci dealersko-serwisowych w Polsce. Pomimo to, firma nie ustaje w wysiłkach na rzecz ciągłego rozwoju, doskonalenie usług serwisowych i bycia ze swoją ofertą jak najbliżej klientów. Realizacji tych właśnie celów służy uroczyście zainaugurowany w dniu 6 maja br. nowy punkt Volvo Truck Center w Skawinie. W inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo, uczestniczyli również licznie zgromadzeni goście, a wśród nich Klienci, przedstawiciele władz Miasta i Gminy Skawina, sąsiadujących firm oraz dziennikarze.
„Wraz z uruchomieniem nowego obiektu w Skawinie, robimy kolejny, ważny krok na drodze ciągłego rozwoju firmy. Mamy nadzieję, że pomoże on nam w dalszym umacnianiu pozycji Volvo i naszej oferty w tej części Polski" - powiedział Tom Jörning, Dyrektor Zarządzający Regionu Europy Centralno-Wschodniej w Europejskiej Dywizji Volvo Trucks.

Nowy punkt Volvo Truck Center w Skawinie to zupełnie nowy budynek, zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji. Jest on obiektem bliźniaczym w stosunku do tego, jaki w kwietniu 2009 roku uruchomiony został w Pietrzykowicach k/Wrocławia.
Punkt w Skawinie to jeden z siedmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo punktów Volvo Truck Center w Polsce. Obok nich działa obecnie 18 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 25 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.
W Volvo Truck Center w Skawinie znajduje się także jeden z 21 punktów sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej działają na terenie Polski.

Nowy punkt Volvo Truck Center w Skawinie posiada bardzo dogodną lokalizację -znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie południowej obwodnicy Krakowa, będącej przedłużeniem autostrady A4 z Wrocławia do Szarowa k/Bochni, a docelowo do granicy wschodniej.
Nowy obiekt Volvo w Skawinie jest również nową placówką firmy Volvo Maszyny Budowlane Polska dla regionu górnego Śląska, Podkarpacia i części województwa świętokrzyskiego.

Podobne wiadomości:

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Nowe Iveco Daily w wersji 4x4

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-14

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.