mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Inchcape Motor najlepszym dealerem BMW

Inchcape Motor najlepszym dealerem BMW

Wrocławski salon Inchcape Motor otrzymał nagrodę za najlepsze wyniki w zakresie jakości obsługi klienta w roku 2008 dla najlepszego dealera BMW.

Inchcape Motor najlepszym dealerem BMW
- Ta nagroda to z pewnością efekt realizacji naszej strategii Customer First. Jest to jednocześnie potwierdzenie skuteczności założeń, które wdrażamy w ramach pięcioletniego programu Inchcape Advantage – zmierzającego do umieszczenia klienta w centrum wszystkich działań podejmowanych przez Inchcape Motor. Cieszymy się, że BMW Polska dostrzegło, iż na tle konkurencji wyróżniamy się właśnie stylem i jakością obsługi – mówi Marcin Słomkowski, Dyrektor Generalny Inchcape Motor.

Program Inchcape Advantage jest modelem prowadzenia biznesu, który powstał na bazie wywiadów z ponad 5000 klientów na całym świecie. Zbadane zostały potrzeby, oczekiwania i wymagania osób, które rozważają zakup samochodu, a po zakupie potrzebują profesjonalnego serwisu i oryginalnych części. W Polsce program jest wdrażany od ponad roku. Pierwsze efekty są już widoczne. 96% procent klientów wystawia Inchcape Motor najwyższe oceny dotyczące jakości obsługi w salonach i 89% w serwisach. Te wysokie oceny potwierdziło BMW Polska, uznając, że Inchcape Motor Wrocław to najlepszy dealer BMW w zakresie obsługi klienta.

Dealer BMW Inchcape Motor nie po raz pierwszy jest nagradzany przez BMW Polska. Drugi rok z rzędu otrzymuje też nagrodę za najlepsze wyniki w zakresie sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych BMW Financial Services.

Inchcape Motor to największy, niezależny koncern motoryzacyjny. Na świecie sprzedaje 1 samochód co 2 minuty. Działa w 25 krajach, reprezentując 18 marek samochodowych. W skali globalnej prowadzi 200 salonów dealerskich. W Polsce Inchcape Motor jest dealerem marek BMW i MINI i prowadzi salony w Warszawie oraz Wrocławiu.
Zobacz koniecznie: Wszystko o BMW
Tematy w artykule: BMW dealerzy

Podobne wiadomości:

BMW Concept 8 – luksusowa wizja coupe

BMW Concept 8 – luksusowa wizja coupe

Samochody luksusowe 2017-05-26

Już jutro rusza we Włoszech prestiżowa wystawa Villa d`Este. To właśnie tam zadebiutuje najnowszy projekt bawarskiego producenta. Koncepcyjny model nawiązuje do legendarnej „ósemki”. Czy w końcu doczekamy się następcy?

BMW Serii 4 - cała gama po liftingu

BMW Serii 4 - cała gama po liftingu

Premiery 2017-01-17

Komentuj:

~A 2009-01-31

Olszowiec Paznań powinien dostać wyróżnienie za najgorszy serwis

~aaa 2009-01-31

No prawda, nie są źli. Ale z warszawskich (Inchcape ma też salon w stolicy) wolę zdecydowanie Bawarię i u nich się serwisuje. No i jest jeszcze Fus.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny
Renault Captur po faceliftingu - poznaj polskie ceny

Miejski crossover Renault przeszedł lifting i właśnie wkracza do polskich salonów. Przy tej okazji poznaliśmy oficjalny, polski cennik. Auto będzie dostępne z czterema silnikami w pięciu wersjach wyposażenia.