mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Infiniti debiutuje na Ukrainie

Infiniti debiutuje na Ukrainie

Marka Infiniti, będąca własnością Nissana, debiutuje podczas salonu samochodowego w Kijowie na rynku ukraińskim. Oficjalna sprzedaż samochodów tej japońskiej marki z segmentu premium rozpocznie się już we wrześniu.

Infiniti debiutuje na Ukrainie

Ukraina jest drugim krajem, po Rosji, na europejskim rynku, gdzie w oficjalnej sprzedaży pojawią się samochody marki Infiniti. Sprzedaż ruszy wraz z otwarciem w Kijowie pierwszego salonu tej marki.

Gama modeli prezentowanych podczas kijowskiego salonu odpowiadać będzie ofercie dla przyszłych klientów. Na targach można było zobaczyć takie modele jak sportowy sedan G35, limuzyna klasy biznes o oznaczeniu M (M35 oraz M45), jak również auto typu crossover – model FX (FX35 i FX45). Nowa wersja modelu QX56 pojawi się na rynku w listopadzie 2007.

Wszystkie modele sprzedawane przez oficjalnego dealera są w pełni zgodne z wymogami obowiązującymi na rynku ukraińskim. "Wszystkie nasze modele przeszły proces adaptacji na potrzeby rynku Ukrainy. Wzmocniliśmy nadwozia, by sprostały one trudnym warunkom atmosferycznym, zmodyfikowaliśmy układy wydechowe, dopasowując je do jakości miejscowego paliwa, oraz skorygowaliśmy ustawienia zawieszeń, by dostosować je do ukraińskich warunków drogowych" - powiedział Fumiaki Imamura, Dyrektor Generalny Nissan Motor Ukraina, podczas konferencji prasowej.

Infiniti uderza w Europę (2007-02-13)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic