mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Infiniti ogłasza dystrybutora w Polsce

Infiniti ogłasza dystrybutora w Polsce

Infiniti Europe, najnowsza na rynku europejskim marka samochodów luksusowych, ogłasza współpracę z Grupą PGD jako swoim dystrybutorem na polskim rynku. Pierwszy Polskie Centrum Infiniti otworzy swoje podwoje w Warszawie w październiku 2008.

Infiniti ogłasza dystrybutora w Polsce
Grupa PGD została wybrana do reprezentowania Infiniti przed polskimi klientami, z uwagi na jej doświadczenia w sprzedaży innych luksusowych marek w głównych aglomeracjach miejskich.
Równie duże znaczenie ma pasmo sukcesów Grupy PGD w sprzedaży samochodów w Polsce w ostatnich kilku latach, osiągnięte dzięki wprowadzeniu nowego poziomu obsługi w handlu samochodami. Sprzedaje ona tak różne marki samochodów jak Volvo, Ford, Nissan, Skoda oraz Suzuki.

Kluczem do sukcesu Infiniti w Europie, sprawdzonym na innych rynkach, jest najwyższy poziom obsługi klienta i stopień jego zadowolenia, osiągany dzięki znakomitym samochodom oraz wielkiemu doświadczeniu w sprzedaży i obsłudze posprzedażnej. Infiniti Europe osiąga to dzięki swej strategii Total Ownership Experience (TOE) – Całkowite Doświadczenie Posiadania.

“Grupa PGD ma znakomite doświadczenie w sprzedaży wszystkich marek samochodów w całej Polsce, włączając w to najbardziej luksusowe. Ich zaangażowanie w ideę Infiniti, uzupełnienia ekscytujących, technicznie nowoczesnych, luksusowych i terenowych samochodów, wysokowartościowymi usługami dla klienta, przekonały nas, że są najlepszym partnerem w Polsce”– komentuje Jim Wright, wiceprezes Infiniti Europe.

„Zbudowanie całkowicie nowej sieci dystrybucji Infiniti w Polsce jest ekscytującym wyzwaniem dla Grupy PGD” – komentuje Jacek Drogosz, Prezes PGD. „Wierzymy, że nasze doświadczenie, zapewni Infiniti dobry start na polskim rynku”.

Na początek, ofertę Infiniti stanowić będą cztery ekscytujące, piękne i frapujące pojazdy wysokiej klasy: dwa wielce wyróżniające się samochody terenowe – nowy luksusowy terenowy coupé EX37 i luksusowy sportowo-terenowy FX oraz zbierające nagrody modele G37coupe i sedan.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Infiniti
Tematy w artykule: Infiniti

Podobne wiadomości:

Infiniti – Pierwszy ruch

auto motor i sport 0000-00-00

Do wyboru - nieduży sedan, coupé oraz mniejszy i większy SUV. Są ekskluzywne, premium i jeszcze w tym roku zadebiutują w Europie. Jak przystało na Infiniti, obiecują podróż stąd do luksusu.

Infiniti Q60 - znamy cenę japońskiego coupe

Infiniti Q60 - znamy cenę japońskiego coupe

Samochody luksusowe 2016-09-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?