Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Infiniti w Chinach

Infiniti w Chinach

Spółka Nissan (China) Investment Co. rozpoczęła już poszukiwanie odpowiednich dealerów, w których salonach sprzedawane będą w Chinach luksusowe samochody marki Infiniti należące do koncernu Nissan.

Jest to kolejny krok zbliżający wprowadzenie tej marki na chiński rynek. Pierwsze salony mają być otwarte do końca 2007 roku. W pierwszej kolejności planowane jest założenie salonów w największych chińskich metropoliach, takich jak Pekin, Szanghaj czy Guangzhou. Potencjalni dealerzy powinni posiadać już doświadczenie w sprzedaży luksusowych marek i powinni zapewnić najwyższe standardy obsługi klienta. Jednocześnie uruchomiona została chińska strona internetowa marki Infiniti, na której publikowane będą najświeższe informacje dotyczące wejścia tej marki do Chin.

Wejście na rynek chiński będzie jednym z kolejnych etapów ekspansji tej marki. W latach 2005-2007 Infiniti będzie wprowadzona na rynek południowokoreański, rosyjski i właśnie w Chinach. Kraje te dołączą do USA, Kanady oraz krajów Bliskiego Wschodu, gdzie obecnie są dostępne auta tej marki.

Czytaj także:
Acura do Chin (2005-07-27)

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Co wybrać - diesel czy benzyna?
Co wybrać - diesel czy benzyna?
Przy zakupie samochodu większość kierowców ma ten sam problem - jaki silnik wybrać? Diesla, dlatego że zużywa mało paliwa, ale który może być drogi w naprawie? Czy może silnik benzynowy, który jest tańszy w zakupie, ale zużywa więcej paliwa? Zobacz jaki rodzaj silnika będzie najlepszy dla Ciebie
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj