mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Instalacje LPG w Rio i Picanto

Instalacje LPG w Rio i Picanto

Kia Motors Polska podpisała umowę z dystrybutorem instalacji gazowych BRC, firmą Czakram. Na początku montowane będą one w Picanto oraz Rio, natomiast w dalszym okresie współpracy oferta zostanie powiększona o kolejne modele samochodów marki KIA.

Instalacje LPG w Rio i Picanto

System Sequent prawidłowo współpracuje z systemami wtrysku benzynowego o poziomach emisji spalin Euro3 i Euro4. Dzięki temu, że instalowany jest szeregowo względem systemu wtrysku benzynowego, jest w pełni kompatybilny z normami EOBD. Urządzenia firmy BRC od kilku lat posiadają certyfikat Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej oraz ITSu.

System Fly Sequent jest najbardziej rozwiniętym systemem wtrysku gazu. Jest przeznaczony do samochodów z wielopunktowym sekwencyjnym układem wtrysku benzyny. Jest pierwszą instalacją, która wprowadza rewolucyjny system wykorzystywany w nowoczesnych silnikach dieslowskich tzw. listwę rail - kolektor paliwa wtryskowego zasilający pod ciśnieniem wszystkie (rzeczywiste) wtryskiwacze, mające za zadanie rozpylenie odmierzonej i dostarczonej pod ciśnieniem dawki paliwa do każdego cylindra silnika.

Układ Fly Sequent może znaleźć zastosowanie w szerokiej gamie pojazdów wyposażonych w silniki z zapłonem iskrowym – wolnossące, jak i z turbo doładowaniem. W przypadku awarii któregoś z elementów układu wtrysku gazu Fly Sequent automatycznie przełącza zasilanie na benzynę, podobna sytuacja ma miejsce gdy układ stwierdzi brak gazu.

System wtrysku gazu Sequent 24 jest systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej powstałym na bazie systemu, który to doskonale sprawdził się w samochodach wyposażonych w wtrysk benzyny. System Sequent 24 jest przeznaczony do samochodów trzy lub cztero cylindrowych. Dzięki zastosowanym modyfikacjom system Sequent 24 jest łatwiejszy do zainstalowania, jak również prostszy w programowaniu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Kia Rio
Kia Rio
Cena podstawowa już od: 47 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Kia Picanto
Kia Picanto
Cena podstawowa już od: 39 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Kia Stinger - polski cennik już dostępny

Kia Stinger - polski cennik już dostępny

Aktualności 2017-07-26

Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia

Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia

Aktualności 2018-02-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.