mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Instalacje LPG w Rio i Picanto

Instalacje LPG w Rio i Picanto

Kia Motors Polska podpisała umowę z dystrybutorem instalacji gazowych BRC, firmą Czakram. Na początku montowane będą one w Picanto oraz Rio, natomiast w dalszym okresie współpracy oferta zostanie powiększona o kolejne modele samochodów marki KIA.

Instalacje LPG w Rio i Picanto

System Sequent prawidłowo współpracuje z systemami wtrysku benzynowego o poziomach emisji spalin Euro3 i Euro4. Dzięki temu, że instalowany jest szeregowo względem systemu wtrysku benzynowego, jest w pełni kompatybilny z normami EOBD. Urządzenia firmy BRC od kilku lat posiadają certyfikat Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej oraz ITSu.

System Fly Sequent jest najbardziej rozwiniętym systemem wtrysku gazu. Jest przeznaczony do samochodów z wielopunktowym sekwencyjnym układem wtrysku benzyny. Jest pierwszą instalacją, która wprowadza rewolucyjny system wykorzystywany w nowoczesnych silnikach dieslowskich tzw. listwę rail - kolektor paliwa wtryskowego zasilający pod ciśnieniem wszystkie (rzeczywiste) wtryskiwacze, mające za zadanie rozpylenie odmierzonej i dostarczonej pod ciśnieniem dawki paliwa do każdego cylindra silnika.

Układ Fly Sequent może znaleźć zastosowanie w szerokiej gamie pojazdów wyposażonych w silniki z zapłonem iskrowym – wolnossące, jak i z turbo doładowaniem. W przypadku awarii któregoś z elementów układu wtrysku gazu Fly Sequent automatycznie przełącza zasilanie na benzynę, podobna sytuacja ma miejsce gdy układ stwierdzi brak gazu.

System wtrysku gazu Sequent 24 jest systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej powstałym na bazie systemu, który to doskonale sprawdził się w samochodach wyposażonych w wtrysk benzyny. System Sequent 24 jest przeznaczony do samochodów trzy lub cztero cylindrowych. Dzięki zastosowanym modyfikacjom system Sequent 24 jest łatwiejszy do zainstalowania, jak również prostszy w programowaniu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Kia Rio
Kia Rio
Cena podstawowa już od: 45 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. sedan-4dr.
Kia Picanto
Kia Picanto
Cena podstawowa już od: 33 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Kia Stinger - najszybszy model w historii

Kia Stinger - najszybszy model w historii

Premiery 2017-01-10

Kia Optima Plug-in Hybrid - polskie ceny

Kia Optima Plug-in Hybrid - polskie ceny

Aktualności 2016-11-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
Kilka dni temu uruchomiono pierwszy wirtualny garaż dla posiadaczy motocykli i samochodów. Serwis iMoto skupia w jednym miejscu wszystkie informacje i usługi związanie z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu, a także zapewnia przydatne porady i rozrywkę fanom motoryzacji w bardzo przystępny sposób.