mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Inter Cars zainwestuje pod Warszawą

Inter Cars zainwestuje pod Warszawą

Firma Inter Cars S.A., największy dystrybutor części zamiennych do samochodów w Polsce zamierza rozbudować swoje centrum logistyczne pod Warszawą. Planowana inwestycja pochłonie około 100 mln zł.

Inter Cars zainwestuje pod Warszawą
Spółka Inter Cars S.A. została założona w 1990 roku. Na początku miała swoją siedzibę w Warszawie. W 2000 roku firma przeniosła swoją główną siedzibę do nowoczesnego Centrum Logistycznego o powierzchni 17 tys. metrów kwadratowych w Cząstkowie Mazowieckim. Obecnie firma posiada 80 filii w kraju oraz 15 oddziałów w Czechach, Słowacji i na Ukrainie. Inter Cars jest największą spółką dystrybuującą części zamienne do samochodów osobowych i ciężarowych nie tylko w Polsce, ale także w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Asortyment części liczący ponad 160 tys. pozycji stale uzupełniany jest ofertą ponad 120 największych światowych producentów, z których wielu jest dostawcami podzespołów na pierwszy montaż samochodów oraz na rynek wtórny.

Firma ma zamiar zainwestować w swoje centrum logistyczne w Kajetanach pod Warszawą. Inwestycja za około 100 mln zł ma na celu odciążenie głównego magazynu w Cząstkowie. Budowa nowego obiektu zwiększy powierzchnię magazynową wysokiego składowania z prawie 12 tys. mkw. do 37 tys. mkw. Obiekt, w którym zostaną zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, ma być gotowy w połowie 2009 roku.

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Rusza budowa S8 Przeszkoda – Paszków

Polskie drogi 2016-08-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
Rusza pierwszy wirtualny garaż dla kierowców
Kilka dni temu uruchomiono pierwszy wirtualny garaż dla posiadaczy motocykli i samochodów. Serwis iMoto skupia w jednym miejscu wszystkie informacje i usługi związanie z utrzymaniem i serwisowaniem pojazdu, a także zapewnia przydatne porady i rozrywkę fanom motoryzacji w bardzo przystępny sposób.