mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Inter Groclin najlepszy w regionie

Inter Groclin najlepszy w regionie

Spółka Inter Groclin Auto z Grodziska Wielkopolskiego zajęła pierwsze miejsce wśród wielkopolskich firm w rankingu Filary Polskiej Gospodarki przygotowanym przez "Puls Biznesu" i międzynarodową wywiadownię gospodarczą Coface Intercredit Poland.

Inter Groclin najlepszy w regionie

"Inter Groclin jest firmą o znaczeniu ponadregionalnym, choć szczególne znaczenie ma dla gospodarki południowo-zachodniej Wielkopolski. Jest miejscem pracy i źródłem dochodu dla 4 tys. mieszkańców okolicznych powiatów" - Wojciech Witkowski, Wiceprezes Zarządu.

Filary Polskiej Gospodarki to ranking skupiający przedsiębiorstwa największe i odgrywające wiodącą rolę w poszczególnych województwach, a co za tym idzie i w całej gospodarce narodowej. Nazwa rankingu nie została więc wybrana przypadkowo. Filar to podpora, a przekładając na język gospodarki  lider biznesu.
 
Takim liderem biznesu wśród wielkopolskich firm jest Inter Groclin Auto z Grodziska Wielkopolskiego, której właścicielem, jest Zbigniew Drzymała.

Podstawą firmy jest dostarczenie wyrobów wysokiej jakości a drogą do sukcesu jest nieustanny rozwój. Inter Groclin od lat inwestuje w ludzi, technologię i zarządzanie. Na tym buduje swój sukces.

"Filar gospodarki trzeba osadzić na trwałych fundamentach. Dla Inter Groclinu są nimi: wybór branży motoryzacyjnej, postawienie na trudny wyspecjalizowany eksport, rozwój i optymalne wykorzystanie regionalnych zasobów rynku pracy. Także sprawny system zarządzania, a szczególnie postawienie na jakość pracy i produkcji bez jakichkolwiek kompromisów.

Dzięki takiej strategii nieznana spółka z Karpicka znalazła się w grupie europejskich potentatów branży producentów poszyć samochodowych, dostarczających swoje wyroby takim markom, jak Volvo, Mercedes czy Audi. W przemyśle motoryzacyjnym liczą się wielcy i mocni. Postawiliśmy na inwestycje w rozwój potencjału wytwórczego, wysoką produktywność i nowoczesna technologię" - mówi Wojciech Witkowski.
 
Przyjęta strategia owocuje - dziś Inter Groclin Auto ma coraz większy udział na europejskim rynku tapicerki samochodowej, a wyprodukowane przez firmę fotele znajdują się w samochodach takich marek jak: Volvo, Volkswagen, Renault i Mitsubishi.

Wielomilionowe zyski spółka przeznacza na inwestycje, ale i na finansowanie klubu piłkarskiego Groclin Dyskobolia Grodzisk. To poza sferą gospodarki ważny sposób współdziałania firmy z lokalną społecznością.

Przeczytaj także:

Nowe kontrakty Groclinu (2005-10-12)

Profesjonalizm w każdym ściegu (2005-09-28)

 

 


Podobne wiadomości:

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

Polskie drogi 2016-05-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Porsche Cayenne zadebiutowało przed premierą
Nowe Porsche Cayenne zadebiutowało przed premierą
Oficjalna prezentacja nowego Porsche Cayenne odbędzie się już 29 sierpnia, ale na kilka dni przed premierą wyciekły zdjęcia prezentujące nadwozie i wnętrze nowego SUV-a.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic