mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Inter Moto 2005

Inter Moto 2005

Już po raz czternasty we wrocławskiej Hali Ludowej odbędzie się Wystawa Motoryzacyjna Inter Moto. Impreza odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia br.

Inter Moto 2005

Wrocławskie targi Inter Moto z roku na rok stają się coraz bardziej interesujące, przyciągając większą liczbę wystawców, prezentując ciekawe imprezy towarzyszące, a co za tym idzie, są chętniej odwiedzane przez rzesze osób, nie tylko wrocławian. W ubiegłym roku w ciągu trzech dni trwania targów imprezę odwiedziło ponad 12 tys. osób.

Miłośnicy czterech kółek będą mieć okazję do zapoznania się z bliska z nowymi samochodami osobowymi i ciężarowymi - swoje oferty, także aktualne promocje, zaprezentują wrocławskie salony dealerskie. Oprócz tego na terenie targów prezentowane będą m.in. pojazdy specjalistyczne, przyczepy kempingowe, motocykle, motorowery i skutery, a także różne oldtimery, w tym luksusowe i zabytkowe Cadillaki.

Nie zabraknie także całej otoczki motoryzacyjnej, począwszy od części zamiennych i akcesoriów, poprzez ogumienie i chemię samochodową, instalacje gazowe i klimatyzacyjne, sprzęt audio wraz z nagłośnieniem, usługi i akcesoria do tuningu i skończywszy wreszcie na usługach finansowo-ubezpieczeniowych.

Wśród imprez towarzyszących, odbywających się równolegle na terenie targów, warto wspomnieć o eliminacjach Mistrzostw Polski w Car Audio, wyścigach równoległych oraz quadów, konkursowej jeździe samochodem o Memoriał Hali Ludowej, pokazie tuningowanych samochodów, pokazie ratownictwa drogowego,a także możliwości zdania na kartę rowerową przez najmłodszych.

Targi będą otwarte codziennie od 10 do 18, a w niedzielę do 17. Bilety normalne kosztować będą 9 zł, ulgowe 6 zł, a grupowe 3 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq nagrodzona za design
Skoda Karoq nagrodzona za design
Czytelnicy magazynu "Auto Motor und Sport" uznali Skodę za najlepiej zaprojektowanego, kompaktowego SUV-a na rynku. Czeski model zdobył 28,7 proc. głosów i pokonał aż siedemnastu rywali.