mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Inter Moto 2005

Inter Moto 2005

Już po raz czternasty we wrocławskiej Hali Ludowej odbędzie się Wystawa Motoryzacyjna Inter Moto. Impreza odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia br.

Inter Moto 2005

Wrocławskie targi Inter Moto z roku na rok stają się coraz bardziej interesujące, przyciągając większą liczbę wystawców, prezentując ciekawe imprezy towarzyszące, a co za tym idzie, są chętniej odwiedzane przez rzesze osób, nie tylko wrocławian. W ubiegłym roku w ciągu trzech dni trwania targów imprezę odwiedziło ponad 12 tys. osób.

Miłośnicy czterech kółek będą mieć okazję do zapoznania się z bliska z nowymi samochodami osobowymi i ciężarowymi - swoje oferty, także aktualne promocje, zaprezentują wrocławskie salony dealerskie. Oprócz tego na terenie targów prezentowane będą m.in. pojazdy specjalistyczne, przyczepy kempingowe, motocykle, motorowery i skutery, a także różne oldtimery, w tym luksusowe i zabytkowe Cadillaki.

Nie zabraknie także całej otoczki motoryzacyjnej, począwszy od części zamiennych i akcesoriów, poprzez ogumienie i chemię samochodową, instalacje gazowe i klimatyzacyjne, sprzęt audio wraz z nagłośnieniem, usługi i akcesoria do tuningu i skończywszy wreszcie na usługach finansowo-ubezpieczeniowych.

Wśród imprez towarzyszących, odbywających się równolegle na terenie targów, warto wspomnieć o eliminacjach Mistrzostw Polski w Car Audio, wyścigach równoległych oraz quadów, konkursowej jeździe samochodem o Memoriał Hali Ludowej, pokazie tuningowanych samochodów, pokazie ratownictwa drogowego,a także możliwości zdania na kartę rowerową przez najmłodszych.

Targi będą otwarte codziennie od 10 do 18, a w niedzielę do 17. Bilety normalne kosztować będą 9 zł, ulgowe 6 zł, a grupowe 3 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.