mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Internet na stacjach Statoil

Internet na stacjach Statoil

Wkrótce na wybranych stacjach Statoil w Warszawie, Krakowie i Gdyni pojawią się pierwsze „hot-spoty”, czyli punkty, gdzie będzie można skorzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Projekt, wdrażany przez Hewlett-Packard Polska i Statoil Polska, jest na razie w fazie testowej, ale docelowo planowane są kolejne instalacje, obejmujące swym zasięgiem całą Polskę. We wstępnej fazie projektu „hot-spoty” powstaną na 3 wybranych stacjach Statoil – w Warszawie, przy ul. Rosoła; w Gdyni, przy ul. Morskiej oraz w Krakowie, przy ul. Lublańskiej.

„Hot-spot jest przede wszystkim przeznaczony dla ludzi biznesu, którzy często podróżują i muszą mieć w każdej chwili dostęp do Internetu. Wierzymy, że ten projekt przyczyni się do poprawy infrastruktury biznesowej w Polsce, będzie dodatkowym źródłem satysfakcji klientów korzystających z naszych usług, a tym samym wpłynie pozytywnie na utrwalanie wizerunku koncernu Statoil, jako firmy otwartej na zmiany, dynamicznej i nowoczesnej” – powiedziała Agnieszka Brukszo, dyrektor marketingu Statoil Polska.

„Hot-spots”, czyli punkty z bezprzewodowym dostępem do sieci internetowej cieszą się coraz większą popularnością zarówno w  Stanach Zjednoczonych, jak również w Europie Zachodniej. Wykorzystanie technologii 802.11b umożliwia użytkownikom szerokopasmowy, bezprzewodowy dostęp do sieci, poprzez wykorzystanie urządzeń mobilnych, np. komputerów przenośnych, tabletów PC lub kieszonkowych z serii iPAQ wyposażonych we wbudowane lub opcjonalnie dołączone moduły WLAN.

W początkowym okresie przeprowadzania testów dostęp do bezprzewodowego Internetu na stacjach Statoil będzie całodobowy i bezpłatny.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.