mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Internetowy Samochód Roku 2010 już dziś

Internetowy Samochód Roku 2010 już dziś

Już dzisiaj wieczorem podczas uroczystej gali zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu na Internetowy Samochód Roku 2010, podczas której poznamy najbardziej popularne modele w polskim Internecie w kategoriach auta nowe oraz auta używane.

Internetowy Samochód Roku 2010 już dziś
To już siódma edycja tego plebiscytu, jedynego w swoim rodzaju na polskim rynku, w którym o zwycięstwie decyduje nie bezpośrednie głosowanie czytelników, czy też użytkowników portalu, a zainteresowanie poszczególnymi modelami. Ranking ten powstaje w oparciu o statystyki oglądalności poszczególnych modeli samochodów w bazie aut nowych na stronach Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl. Użytkownicy, poszukujący informacji o modelu, nieświadomie oddają na niego głos. Dlatego ranking Top Ten mojeauto.pl przedstawia faktyczne zainteresowanie modelami, a wyniki są niezależne i odzwierciedlają aktualne nastroje panujące na rynku.

W tym roku po raz pierwszy tytuł Internetowego Samochodu Roku przyznawany jest przez serwisy motoryzacyjne Grupy Allegro. Dlatego obok tytułu Internetowego Samochodu Roku dla najbardziej popularnego modelu na rynku aut nowych, przyznane zostanie także wyróżnienie w kategorii auta używane, na podstawie statystyk oglądalności serwisu otomoto.pl.

Na uroczystej gali, która odbędzie się we wtorkowy wieczór w warszawskim lokalu Loft 44, obecni będą przedstawiciele koncernów, mediów oraz najważniejszych organizacji motoryzacyjnych w naszym kraju. Galę poprowadzi jeden z czołowych dziennikarzy motoryzacyjnych w Polsce, Włodzimierz Zientarski.

Partnerem gali jest Infiniti, marka luksusowych samochodów, zaś flotę aut dla gości, jak zwykle, zapewni firma Express należąca do Grupy PGD. Patronami medialnymi wydarzenia są Bankier.pl oraz Bankier.tv, a także Ceneo oraz Gadu-Gadu.

Flotę samochodów dla gości dostarczy firma Express należąca do grupy PGD. Laureatom poszczególnych kategorii zostaną wręczone statuetki oraz dyplomy.


Zwycięzcy poprzednich edycji plebiscytu Internetowy Samochód Roku:
2004 - Chevrolet Aveo
2005 - Ford Focus
2006 - Honda Civic
2007 - Skoda Fabia
2008 - Ford Focus
2009 - Skoda Octavia
2010 - ???
Tematy w artykule: Internetowy Samochód Roku

Podobne wiadomości:

Dacia Duster Internetowym Samochodem Roku 2011 – raport - auta nowe

Dacia Duster Internetowym Samochodem Roku...

Aktualności 2012-02-22

Duster i Golf bezkonkurencyjne w 2011 roku

Duster i Golf bezkonkurencyjne w 2011 roku

Aktualności 2012-02-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.